Prezydent Suwałk zakażony COVID-19

Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk ma koronawirusa
Suwalski Ratusz poinformował w czwartek (24.09), iż  w wyniku przeprowadzonego testu na obecność koronawirusa został on wykryty u Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk.
 
 
W związku ze złym samopoczuciem (kaszel, dreszcze, bóle mięśni i niewysoka gorączka) utrzymującym się od kilku dni prezydent Suwałk podjął decyzję o przeprowadzeniu prywatnego testu na obecność tzw. koronawirusa. Otrzymany dziś wynik potwierdził zakażenie COVID-19. Czesław Renkiewicz od wczoraj (23.09) przebywa w domu. O wszystkim został powiadomiony suwalski sanepid, który podejmie dalsze kroki i działania w tej sprawie. Włodarz czuje się dobrze i przebywa w domu.
23 Komentarzy

Panie prezydencie proszę brać doustnie witaminę C  w ilości 5 gramów co 2 godziny przez 3 do 4 dni . I po kowidosciemie.

A mnie najbardziej interesuje: kto go zaraził i w jakich okolicznościach? Chyba w przeciągu dwóch tygodni nigdzie nie wyjeżdżał?

bez maseczki i się dochodził... Co Pan teraz powie prezydencie na temat swoich licznych wystąpień bez maseczki? Prosimy o kometarz. 

strzała

24/09/2020

Tak, jasne. Prezydent sam z siebie się zaraził ale reszta to tylko od niego...

Po co takie komentarze?

Życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia.

zainteresowny

24/09/2020

Czy z racji pełnionego urzędu, Prezydent i reszta świty będzie miała wymazy, pomimo bezobjawowego przechodzenia chorby? Obecnie, z ust Pani z sanepidu, usłyszałem ze osoby bezobjawowe nie mają wymazów. tylko te które wykazują ze są chore. Zlecenia na wymazy daje lekarz pierwszego kontktu, w punkcie wymazowym. Ciekawi mnie kto zleci wymazy? sanepid czy lekarz.?

Pseudonim

24/09/2020

A jak miewa się marszałek przecież 21.09bylo spotkanie siatkarze marszałek prezydent Prezes to mega duży łańcuch ludzi kto od kogo jak i kiedy w takim przypadku powinna być podana informacja. Nie mniej jednak życzę zdrowia czy to virus czy pseudo virus zdrówko najwazaniejsze😉

Alkibiades

24/09/2020

Co będzie w razie śmierci prezydenta? To chyba jakieś fatum nad miastem... 

Lech Biegalski

25/09/2020

Koronawirusy są z nami od lat. jest ich wiele i są rodzajem sezonowej grypy. Koronawirus nie zabija. Umieraja tylko ludzie, którzy mają tzw. choroby towarzyszące (płuca, serce, itp.) Grypa te choroby pogarsza i stąd biorą się kłopoty. Poza tym, nie ma wiarygodnych testów na wyizolowanie i stwierdzenie obecności wirusa SARS-COV-2, który powoduje tzw. chorobę Covid-19. Nawet twórca tego testu opublikował informację, że ten test nie nadaje się do stwierdzenia i diagnozy Covid-19. Ukazuje natommiast obecność fragmentów RNA, które mogą być fragmentami mieszanki innych wirusów grypy. Przy tym brak tych fragmentów nie oznacza, że ktoś nie jest chory, a ich obecność nie oznacza, że ktoś choruje na Covid-19.

Życzę panu Renkiewiczowi szybkiego powrotu do zdrowia. Zawsze sprawiał wrażenie człowieka zdrowego i pełnego energii, , więc nie powinno to zająć dużo czasu. Jest dobrym administratorem i gospodarzem miasta - potrzebujemy go w okopach, a nie w łóżku. I zalecam ograniczenie noszenia maseczek do minimum - są bardzo niezdrowe - ograniczają poziom tlenu, obciążają dodatkowo serce, gdy utrudnione jest oddychanie i powodują wtórne wdychanie zebranych wewnątrz maseczek, wydychanych przez nas bakterii, grzybów i innych wyziewów.

Więcej nt tzw. "pandemii" tutaj:
https://regionpojezierze.com/2020/09/24/gdzie-ta-pandemia-oficjalne-dane-statystyczne-ujawniaja-klamstwa-mediow-i-korupcje-wladz/

19 września 2020 wieczorem odbyła się gala Browar Północny Fight Night 2. Prezydent Suwałk chodził BEZ maseczki po wszystkich lożach Vipowskich, całe zaplecze imprezowe oraz przed siedzeniami przednimi zwykłych ludzi. Na gali były osoby m.in. z Warszawy, Ełku, Łomży, Suwałk i okolic. Łącznie około 1000 może więcej. Prezydent wręczał m.in. nagrody i rozmawiał z prowadzącymi a oni z zawodnikami ich sztabem, sponsorami gali. Co siedziało i jak blisko w dystansie na zapleczu można tylko się domyślać.

Faktem jest że pierwsze objawy miał 22 a 23 nie przyszedł do pracy. Czyli 3 dni po Wielkiej Gali.

Czy kogoś naraził na bezpośrednie ryzyko utraty zdrowia? Sami odpowiedzcie. Czas inkubacji wirusa wg naukowców do 2 tygodni. Także należy się spodziewać że zachorowań będzie znacznie więcej.

 

Rogaliki

25/09/2020

To fakt....Wielka parada bez maseczek....bo przecież koronawirus istnieje tylko  przychodni gdzie człowiek nie może się dostać do lekarza bo panuje straszny wirus....ale poza przychodnia....Wielka parada bez maseczek....bo przecież koronawirus nie istnieje🤷🤷🤷🤷🤷

Suwalczanka

25/09/2020

Najśmieszniejsze w tych "zakażeniach" to, że odsyłają ludzi do domu xD Choroba przechodzi po tygodniu góóóóra dwóch i ozdrowieniec cudowny :D 
Chorzy na COVIDA powinni leżeć w izolatce w szpitalu zakaźnym, a tu nagle wszyscy pozostają w domach. Coś jest nie halo i dalej ta ściema trwa. 

Droga Pani trochę się nie rozumiemy. Raczy Pani zauważyć jak działa sanepid w poszczególnych województwach w przypadku wykrycia przypadku Covid. Stąd przekłamania i niedoszacowania w liczbach przypadków. Chodzi o testowanie podejrzeń.

Gdy pojawił się pierwszy w Polsce przypadek Covid u Pana z autobusu to niemal listami gończymi szukali wszystkich którzy podróżowali tym autobusem.

Gdy pojawił się pojedyńczy przypadek w jednej czy drugiej kopalni na śląsku to testowano całe kopanie i stwierdzono znacznie więcej przypadków a mogli to zbagatelizować jak w suwalskim przypadku.

Gdy pojawił się przypadek na weselu (np. w Sejnach czy Zakopanem) to testowano wszystkich weselników i stwierdzono znacznie więcej przypadków a mogli to olać jak w suwalskim przypadku.

Gdy stwierdzono pojedyńczy przypadek w hospicjum  w Augustowie przetestowano wszystkich i stwierdzono znacznie więcej przypadków.

A teraz okazuje się że wesela tak, kopalnie tak ale wielkie gale nie. Bo chodzi o suwalskie elity? Oby tylko nie trafić do strefy żółtej lub czerwonej? A może chodzi poprostu o pieniądze, bo suwalski szpital ma 100 testów a potrzebnych było by 2000?

Może choroba jest groźna może nie. Leoiej o jej sile się nie przekonać na własnej skórze. Są przypadki śmierci i  przypadki wyzdrowień i nie tylko osoby starsze z chorobami umierają (choć są w zdecydowanej większości).

A może nikt nie został zarażony więc nic nie róbmy i czekajmy na dalszy rozwój wydarzeń. Może procedury na Śląsku, Mazowszu i w Małopolsce są złe. Niech każdy sam to oceni.

Dużo zdrówka wszystkim życzę

Antycovid

25/09/2020

Dla wszystkich wierzących w tą ściemę polecam wyłączyć tv i włączyć myślenie. Przeziębienie to koronoswirus. Grypa zatrucie też. Za chwilę rak to też będzie koronawirus. Dlaczego w Sejmie nikt nie przestrzega obostrzeń? Dlaczego w Sejmie nie ma pandemii, ale w szkołach, sklepach, kościołach jest? Zniszczyć gospodarkę, pozbawić ludzi pracy, a dzieciom od małego pranie mózgu robić i pozbawiać je wszelkich wartości i jakiejkolwiek wiedzy. To jest cel całej tej pandemii. Straszenie trzecia wojna nie pomogło? To trzeba było wymyślec epidemie i w ten sposób zdobyć kontrolę nad szarymi ludźmi. Prawda o tym wszystkim prędzej czy później wyjdzie na jaw. 

Dodaj komentarz