Interkomy w suwalskim Ratuszu?

Kolejkowanie i interkomy w suwalskim Ratuszu

Wprowadzenia w Urzędzie Miasta w Suwałkach tzw. systemu kolejkowego oraz wyposażenia stanowisk, gdzie realizowana jest obsługa interesantów w interkomy, chce Jarosław Kowalewski.

 

Radny na prośbę mieszkańców zwrócił się w tej sprawie z interpelacją do prezydenta. Jak twierdzi Kowalewski, takie rozwiązanie zapewniłoby podniesienie jakości obsługi mieszkańców w urzędzie przy jednoczesnym zachowaniu obostrzeń związanych z pandemią wirusa COVID-19. 

 

- Zastosowanie wyżej opisanych rozwiązań umożliwi lepszą obsługę interesantów szczególnie Wydziału Komunikacji oraz Wydziału Spraw Obywatelskich. Jest to niezwykle istotne ze społecznego i zdrowotnego punktu widzenia. Każdego dnia do Urzędu Miasta w Suwałkach przychodzą mieszkańcy, którzy chcieliby jak najszybciej, bez zbędnej zwłoki i w sposób uporządkowany załatwić swoje sprawy. Zastosowanie urządzeń systemu kolejkowego zarządzającego ruchem klientów przyśpieszy ten proces, wyeliminuje sytuacje kryzysowe w relacjach klient - klient oraz klient - urzędnik. Dodatkowo zapewni profesjonalną obsługę, gdzie urzędnik będzie mógł skupić się na realizacji obsługi interesantów, co w opinii mieszkańców jest sprawą niezwykle istotną - czytamy w interpelacji.
 

3 Komentarzy

Adrian

07/07/2020

Ważne, że radny Jarosław Kowalewski może szybko dojechać do swego wojska i nie przeszkadzają skrzyżowania z zasłoniętymi przyciskami. Za każdym razem kiedy widzę żółty przycisk na przejściu wyobrażam sobie kolor płomienia, który będzie podgrzewał w piekle jego kocioł ze smołą za narażanie życia innych dla swojej wygody.

podatnik

08/07/2020

Może lepiej jak urzędnik krzyknie jak to za komuny było: "czego grzecznie pytam?" i  wtedy urzędnik dalej będzie sobie popijał kawkę i spokojnie wypełniał kwitki - będzie taniej. Chyba, że otrzyma UM dofinansowanie ze znienawidzonej przez PIS Unii Europejskiej.

Dodaj komentarz