Zbliża się XII Memoriał Józefa Gajewskiego

12. edycja siatkarskiego Memoriału Józefa Gajewskiego w hali Suwałki Arena

W najbliższy piątek i sobotę 17-18 września w hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena odbędzie się 12. edycja siatkarskiego Memoriału Józefa Gajewskiego.

 

Tegoroczna edycja wydarzenia poświęcona jak zawsze pamięci wieloletniego prezydenta Suwałk odbędzie się z udziałem klubów PlusLigi oraz Mistrza Ukrainy. W Suwałkach rywalizować będą Barkom Kazhany Lwów, Indykpol AZS Olsztyn, Trefl Gdańsk oraz oczywiście gospodarze, Ślepsk Malow Suwałki. W programie wydarzenia przewidziano również oficjalną prezentację biało-niebieskiej drużyny na nadchodzący sezon. 

 

Co ważne, podczas memoriału na trybunach będą mogli pojawić się kibice. Sprzedaż biletów będzie miała charakter wyłącznie stacjonarny i nie będzie prowadzona elektronicznie. Przedsprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będzie prowadzona w dniach 15-16 września, od godziny 15:00 do 17:00, w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Sprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego w pierwszym dniu wydarzenia rozpocznie się o godzinie 14:00, a w drugim dniu o godzinie 11:00, również w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena".

 

Warto dodać, że publiczność zgromadzona w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" będzie mogła wypełnić obiekt do 75% jego pojemności. Wydarzenie będzie też transmitowane na antenach Polsatu Sport.

 

Harmonogram XII Memoriału Józefa Gajewskiego:

  • 17 września (piątek)

17.00 - Ceremonia otwarcia XII Memoriału Józefa Gajewskiego
17:30 - Mecz Ślepsk Malow Suwałki - Barkom-Każany-Lwów
20:30 - Mecz Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn

  • 18 września (sobota)

13:00 - 15:00 - Mecz o III miejsce (przegrani z piątku)
15:30 - 17:30 - Mecz o I miejsce (zwycięzcy z piątku)
17:45 - 18:15 - Ceremonia zakończenia XII Memoriału Józefa Gajewskiego

Dodaj komentarz