Zarząd Ślepska bez zmian

Na Prezesa Zarządu ponownie powołano Wojciecha Winnika. 

 

Zarząd i Rada Nadzorcza Ślepska Malow Suwałki podczas zgromadzenia w czwartek (30.11) otrzymali absolutorium za swoją działalność. Na Prezesa Zarządu ponownie powołano Wojciecha Winnika. 

 

Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. odbyło się w czwartek (30.11) w sali konferencyjnej Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". W czasie zgromadzenia podsumowano działalność spółki w okresie od 1 stycznia 2022 roku do 30 czerwca 2023 roku.

 

W ramach Zwyczajnego Zgromadzenia Wspólników przyjęto sprawozdanie Zarządu oraz sprawozdanie finansowe za ostatni rok obrotowy. Zarząd i Rada Nadzorcza otrzymali absolutorium za swoją działalność w wyżej wymienionym okresie. W obliczu kończącej się kadencji obu organów, podjęto uchwały dotyczące ustanowienia nowych władz spółki. W Zarządzie, podobnie jak w Radzie Nadzorczej, nie wprowadzono żadnych zmian. 

 

Na Prezesa Zarządu ponownie powołano Wojciecha Winnika, a w skład Zarządu weszli również: Roman Kaleta i Michael Paul Wiszniewski. Skład Rady Nadzorczej także pozostał bez zmian: Zbigniew Wisiecki, Małgorzata Owsiejew oraz Dorota Rogińska. Podczas zgromadzenia omówiono również bieżącą sytuację w klubie oraz najbliższe plany i cele.

2 Komentarzy

Jarekikot

04/12/2023

5 mecz przewalony z rzędu ale co tam, koniec roku trzeba będzie jeszcze jakieś premie podzielić dla towarzystwa wzajemnej adoracji. Może Mercedes nowego kupić prezesowi?

Dodaj komentarz