Czerwiec
27
niedziela
godzina:
19:00

Koncerty NA DYWANIKU U MARII – U ŹRÓDŁA 2021

Bezpłatne
data zakończenia:
Suwałki, pl. Marii Konopnickiej

 

U źródła – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja muzycznych spotkań w centrum Suwałk. W programie różnorodne gatunki muzyczne: swing, indie rock, poezja, blues, muzyka elektroniczna. Zagramy też na ludową nutę. Zapraszamy na pierwszy koncert – wyjątkowo o godz. 19.00 – w wykonaniu Kapeli ZPiT Suwalszczyzna, której towarzyszyć będą goście specjalni. 

 

27.06.2021, godz. 19.00
pl. Marii Konopnickiej

wstęp wolny
koncert odbywa się w obowiązującym reżimie sanitarnym

 

Podczas koncertu zespół zaprezentuje aranżacje utworów takich kultowych wykonawców jak: The Beatles, Andrea Bocelli czy Etta James, zabrzmi również muzyka z filmu “Lista Schindlera” oraz klasyczne “Preludium c” Fryderyka Chopina.

 

Kapeli towarzyszyć będą znakomicie soliści. Na scenie pojawi się Julianna Urszula Olańska, białostocka artystka znana jako YUOS. Przez ostatnie trzy lata wokalistka mieszkała w Paryżu, gdzie nagrała swój album “Colourblind”. Po powrocie do kraju z sukcesem wystartowała w tegorocznej edycji The Voice of Poland. Z zespołem zagra również Michał Sowul, wokalista zespołu Piano Blues Band, który kilkukrotnie występował z Kapelą np. podczas tłustoczwartkowych koncertów Kapeli oraz Piotr Skowroński, wybitny akordeonista, zdobywca wielu nagród na konkursach akordeonowych w kraju i za granicą, nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach.

 

Kapela zagra w składzie: Alicja Malinowska, Aleksandra Pływaczewska (skrzypce), Olgierd Smokowski (klarnet), Bartosz Drzemicki (trąbka), Mateusz Waraksa (kontrabas), Urszula Murawko (inst. perkusyjne), Krzysztof Krzesicki (pianino) oraz gościnnie Dominik Włodarczak gościnnie (instrumenty perkusyjne).

 

Koncerty NA DYWANIKU U MARII – U ŹRÓDŁA 2021:

 

·         27.06.2021 – Kapela ZPiT Suwalszczyzna i goście
·         3.07.2021 – Seasonal – Maciej Sochoń (Białystok)
·         4.07.2021 – Wiesław Jarmoc & Agata Gulbierz & Agata Łukasiewicz-Miszkiel
·         17.07.2021 – Serpent Sky
·         31.07.2021 – Cantabile & Sentimental Journey Band / Mirosław C. Kowalewski (Kraków)
·         7.08.2021 – Krzysztof Masłowski & Band
·         28.08.2021 – Piano Blues Band
·         4.09.2021 – Red Emprez

 


Zgodnie z obowiązującym od 25 maja 2018 r. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych: RODO), informujemy że Państwa dane osobowe – imię i nazwisko, adres e-mailowy, dane teleadresowe – znajdują się w naszej bazie i są należycie zabezpieczone i chronione.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Suwalski Ośrodek Kultury. Państwa dane są przez nas wykorzystywane w celu realizacji działań statutowych Suwalskiego Ośrodka Kultury, w celu marketingu wydarzeń artystycznych realizowanych przez SOK, a także w celu bezpośredniego kontaktu z Państwem. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z RODO, tj. prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz ograniczenia ich przetwarzania.
Zachęcamy do zapoznania się z zapisami Ogólnej Klauzuli Informacyjnej Suwalskiego Ośrodka Kultury >>, w której znajdą Państwo niezbędne informacje jak i dlaczego SOK przetwarza Państwa dane osobowe i jak mogą je Państwo kontrolować. Wierzymy, że pozostaną Państwo z nami, jeśli jednak życzą sobie Państwo, aby Państwa dane zostały usunięte z naszej bazy, prosimy o informację.

Kalendarium