MMA powraca do Suwałki Arena

Browar Północny Fight Night 2

Oficjalne ważenie przed galą Browar Północny Fight Night 2 odbyło się w piątek (18.09) w suwalskim Aquaparku.

 

Duże zainteresowanie pierwszą galą MMA w Suwałkach sprawiło, że już jutro (19.09) miłośnicy sportów walki ponownie będą mogli podziwiać efektowne walki i nokauty w hali Suwałki Arena i przed telewizorami. Tym razem hala nie wypełni się do ostatniego miejsca z powodu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Liczba krzesełek może być zajęta tylko w połowie, dlatego wszystkie osoby chcące zobaczyć galę, mogą skorzystać z transmisji w systemie pay per view.

 

Dzień przed galą zawodnicy spotkali się w suwalskim Aquaparku na oficjalnym ważeniu. Do Suwałk przyjechał m.in. były mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów, a obecnie gwiazda KSW, Szymon Kołecki. Gość specjalny gali stanie również w narożniku swego brata Sylwestra, który jutro zmierzy się w kategorii ciężkiej z Aleksandarem Joketiciem i dla którego będzie to pierwsza zawodowa walka. Łącznie widzowie zobaczą jedenaście walk, w tym jedną kobiet. Podobnie jak w przypadku pierwszej gali, tak i tym razem organizatorzy zadbali o promocję lokalnych zawodników. Ponownie w oktagonie zobaczymy więc Damiana Biłbaka, który zmierzy się z Krystianem Kowalczykiem czy Damiana Bujkowskiego w starciu z Jakubem Lęcznarem. W walce wieczoru ponownie zaprezentuje się Karol Żołowski, który przyzwyczaił kibiców, że swoje walki kończy szybkimi nokautami. Podczas pierwszej edycji gali  popularny "Ziółek" posłał na deski Dejvydasa Zukauskasa w zaledwie 23 sekundy. Jak potoczy się jego pojedynek z Tomaszem „Szajbą” Kolcunem przekonamy się już jutro. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Malik Montana. Początek gali o godzinie 18.30.

 

w

 

 

4 Komentarzy

Gość

19/09/2020

Miejmy nadzieję że Karol Żołowski w końcu dostanie godnego przeciwnika i będzie na co popatrzeć nie jak ostatnio jakiegoś Litwina z łapanki:P

Dodaj komentarz