Wigry wróciły na zwycięską ścieżkę

Wigry Suwałki - Krypnianka Krypno 4:0

 

W środę (17.04) na Stadionie Miejskim w Suwałkach drużna Wigier pokonała w 24. kolejce piłkarskiej IV Ligi Krypniankę Krypno 4:0.

 

W miniony weekend piłkarze suwalskich Wigier zanotowali pierwszą w tym sezonie porażkę, przegrywając z Warmią Grajewo 1:2. Zawodnicy suwalskiej drużyny chcieli jak najszybciej wrócić na zwycięską ścieżkę i pokazać, że ostatnia przegrana była tylko wypadkiem przy pracy. Tak też się stało, gdyż dziś podopieczni Pawła Cimochowskiego pewnie pokonali Krypniankę Krypno. Już po pierwszej połowie gospodarze prowadzili trzema bramkami, a do siatki rywala trafiali kolejno Pavlo Berezyanskiy, Krzysztof Cudowski i Adrian Karankiewicz. Po zmianie stron kolejną bramkę dołożył Maciej Makuszewski, który wcześniej asystował przy wszystkich bramkach swoich kolegów.  

 

Zdobycie trzech punktów pozwoliło Wigrom utrzymać stratę do prowadzącego KS Wasilków na tym samym poziomie, gdyż lider tabeli również wygrał swoje dzisiejsze spotkanie z Czarnymi Czarną Białostocką 5:0. W następnej serii gier biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z trzynastym w tabeli KS Śniadowo. Początek meczu w niedzielę 21. kwietnia o godzinie 17:00.

7 Komentarzy

5 liga

18/04/2024

Jagiellonia zostanie pewnie mistrzem Polski a w Suwałkach się cieszą z kolejnego bez znaczenia zwycięstwa z jakąś wioską w 5 lidze...

Suwak

18/04/2024

Dodane przez 5 liga w odpowiedzi na

Święte słowa 5 ligo ! Mówiąc szczerze po raz pierwszy usłyszałem o istnieniu zespołu kelnerów z którymi wygrały Wigry. 

Milczcie ludziska w sytuacji w której nie macie zielonego pojęcia o sporcie, podejrzewam, że nie macie zielonego pojęcia o niczym. Białystok ma Jagiellonię, ale zapewne zazdrości nam udziału w siatkarskiej Plus Lidze, najsilniejszej lidze siatkarskiej na świecie zdaniem znawców tematu.

Jaś Wędrowniczek

18/04/2024

Dodane przez Alex w odpowiedzi na

Białystok ma BAS i znając życie w niedalekiej przyszłości przejmie licencję Slepska na grę w PlusLidze….śledzie chcą wszystko zabrać do siebie a z Suwałk, Łomży i innych mniejszych miast zrobić biedną prowincję , Polskę C…

Anonymous

18/04/2024

Spuścił Wigry do 5 ligi. Pamiętajcie o tym przy wyborach. Dopóki będzie on przy władzy nie liczcie więcej niż 5 liga!

Dodaj komentarz