W Suwałkach zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem

Koronawiurs w Suwałkach. Zmarł senior

Pierwszy przypadek wystąpienia zgonu z powodu COVID – 19 w Suwałkach.

 

Zmarły to 83-letni mężczyzna, który przebywał na oddziale zakaźnym w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach. Miał choroby współistniejące. Osoby z jego kontaktu zostały objęte nadzorem sanitarnym.

 

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali też o stu osiemdziesięciu trzech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wśród nich jest 16 osób z Suwałk i 3 z powiatu suwalskiego. W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 3443 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2, a wyzdrowiało 1516 osób. W Suwałkach obecnie zakażonych jest 107 osób, 455 przebywa na kwarantannie, a 22 są hospitalizowane. 

 

5 Komentarzy

Takie bzdury piszecie że czytać się nie da... 

Pierwszy przypadek wystąpienia zgonu z powodu COVID – 19

Miał choroby współistniejące...

83 lata zmarł na Covid.. 😂 

Suwalski szpital również zaczyna dorabiać się dopisując po śmierci Covid ;P

 

Ciekawe co byś powiedział, gdyby to był ktoś z Twojej rodziny. Ja również mam chorego na covid w rodzinie, jest w szpitalu i nie jest mi wcale do śmiechu. Ci, którzy nie wierzą niechaj przynajmniej szanują innych i ich zdrowie zasłaniając usta i nos. Nos również a nie pokazywanie, że im zimno w brodę. Życzę dużo, dużo zdrowia i zrozumienia. Pozdrawiam.

Polak Mały

14/10/2020

ile osób w tym samym czasie ( od początku trwania tej śmiesznej pandemii) zmarło w Suwałkach na zapalenie płuc, zawał, powikłania pogrypowe. Wtedy taka informacja coś wniesie, a tak to wygląda, że nikt nie umierał w tym czasie a tylko jeden człowiek na Covid.

 

yurek novak

14/10/2020

A ilu w Suwałkach ludzi zmarło na raka, cukrzycę, udar, zawał, grypę, żółtaczkę....? Jeden przypadek covida (i to rzetelność danych bardzo wątpliwa) i takie halo... Szkoda mi tego człowieka, ale takie podejście do tematu to plucie w twarz pozostałym chorym na inne, nie tak medialne choroby, którzy mają przez tą jedną jedyną wybraną utrudnione leczenie i dostęp do służby zdrowia.

Dodaj komentarz