W Mikołajki rozświetlenie choinki miejskiej i świątecznych ozdób

świąteczny klimat poczuć będzie można dużo wcześniej

 

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a świąteczny klimat poczuć będzie można dużo wcześniej. W Mikołajki (06.12) o godz. 17:00 na placu im. Marii Konopnickiej odbędzie się tradycyjne rozświetlenie miejskiej choinki i iluminacji świątecznych.

 

Tradycyjnie w Mikołajki 6. grudnia w Suwałkach zainaugurowany zostanie sezon związany ze Świętami Bożego Narodzenia. Władze miasta zapraszają suwalczan w środę o godzinie 17.00 na róg ulic Sejneńskiej i Noniewicza, gdzie nastąpi rozświetlenie choinki miejskiej i iluminacji świątecznych. Podczas wydarzenia wystąpią wokaliści Studia Piosenki Świetlik oraz Studia Tańca RADOŚĆ. Przybyłe dzieci otrzymają także mikołajkowe drobiazgi.

 

Dodajmy, że podobnie jak w roku ubiegłym ze względu na oszczędności świąteczne dekoracje pojawią się tylko w centrum miasta. Iluminacje pojawią się w ścisłym centrum: wzdłuż ul. Kościuszki oraz ul. Noniewicza, a także na Placu Marii Konopnickiej i w Parku Konstytucji 3 Maja. Nowością względem ubiegłego roku będzie pojawienie się ozdób na dworach PKP i PKS. Część oświetlenia wymaga też wymiany, jednak w tym roku nie zaplanowano takiego wydatku w budżecie miasta.  

Dodaj komentarz