Paweł Żuk dyrektorem MOSiR w Ełku

Były prezes WOSiR Szelment dyrektorem MOSiR Ełk

Paweł Żuk, do niedawna prezes Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Szelment, został nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku.

 

W najbliższych dniach prezydent Ełku powierzy kierownictwo jednostki nowemu dyrektorowi.  Na stanowisko wybrany został Paweł Żuk, który spełnił wymagania w zakresie wykształcenia, doświadczenia i kompetencji zawodowych. W toku procedury konkursowej kandydat przedstawił interesującą, spójną i możliwą do realizacji koncepcję funkcjonowania i rozwoju Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku. Wykazał się właściwą znajomością specyfiki jednostki oraz aktów prawnych, w oparciu o które funkcjonuje ełcki MOSiR. Posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników oraz w pozyskiwaniu środków z funduszy zewnętrznych.

 

Paweł Żuk do niedawna pełnił funkcję Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Szelment Sp. z o.o. Wcześniej pracował m.in. jako doradca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, a także był dyrektorem ośrodka kultury, sportu i turystyki.

 

Źródło: UM Ełk

5 Komentarzy

Po prostu człowiek skazany na sukces. Jakby ktoś nie znał realiów to by faktycznie pomyslał że gość jest kompetentny :P W Polsce zawsze liczyło się coś zupełnie innego...

Dodaj komentarz