Ślepsk znów nie zagra w PlusLidze

Mecz Ślepsk Malow Suwałki - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przełożony

 W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność wirusa SARS-CO-V-2 w zespole Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle najbliższy mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki zostaje przełożony.

 

W czwartek 8 października grupa członków drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle miała przeprowadzone testy na obecność wirusa SARS-CO-V-2, wówczas wszyscy przebadani otrzymali wynik negatywny. W związku z zasygnalizowaniem przez jednego z przedstawicieli drużyny gorszego samopoczucia i podwyższonej temperatury osoba ta 14 października została ponownie poddana badaniu, niestety test miał rezultat pozytywny. Testy zostały przeprowadzone również przez pracowników biura Klubu, wszyscy przebadani pracownicy otrzymali wynik negatywny - poinformował klub. 

 

Na wniosek klubu Polska Liga Siatkówki odwołała zaplanowane na sobotę 17. października spotkanie 8. kolejki PlusLigi ze Ślepskiem Malow Suwałki. O nowym terminie rozgrywania meczu kluby poinformują w późniejszym terminie. 

 

Przypomnijmy, że siatkarze Ślepska Malow Suwałki mają jak dotąd rozegrane jedyne trzy mecze i sześć punktów na koncie. Najwięcej, sześć spotkań rozegrała właśnie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która z 18. punktami zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. 
 

Dodaj komentarz