Ślepsk bez punktów w meczu z Wartą

Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki 3:0

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki nie sprawili sobie Mikołajkowego prezentu, przegrywając wtorkowe (6.12) spotkanie z Wartą Zawiercie 0:3.

W meczu 14. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki mierzyli się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu z Aluronem CMC Wartą. Suwalczanie nie byli tego dnia najlepiej dysponowani o czym świadczyć może chociażby porażka w pierwszym secie 25:13. W drugim nie było zresztą wiele lepiej, gdyż biało-niebiescy zgromadzili o jedno oczko więcej (25:14). Ślepsk zdołał nawiązać kontakt z rywalami tylko w trzecim secie, w którym trener Dominik Kwapisiewicz desygnował na boisko zawodników, którzy pojawiają się na parkiecie najczęściej w roli rezerwowych. Mimo tego to gospodarze zwyciężyli trzeci set 25:19 i dosyć szybko całe spotkanie 3:0. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania został Miguel Tavares Rodrigues, rozgrywający gospodarzy.

Ślepsk po wtorkowym spotkaniu nie powiększył swojej zdobyczy punktowej i wciąż ma na koncie 21. Szansa na poprawienie ostatniego rezultatu przyjdzie w poniedziałek 12. grudnia, kiedy to w hali Suwałki Arena biało-niebiescy podejmą BBTS Bielsko–Biała. Początek spotkania o godzinie 20:30.