Mecze o siódme miejsce 2 i 8 kwietnia

siatkarze Ślepska Malow Suwałki zagrają z Aluronem CMC Wartą Zawiercie

Znany jest już terminarz meczów o siódme miejsce w PlusLidze, które siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozegrają z Aluronem CMC Wartą Zawiercie.

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki dwukrotnie musieli uznać wyższość Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 1:3. Nieco słabiej zaprezentowali się zawiercianie, którzy zanotowali dwie porażki z Jastrzębskim Węglem 0:3 i 1:3.

Rywalizacja z Aluronem CMC Wartą Zawiercie rozpocznie się 2 kwietnia, o godzinie 20:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena".  Rewanżowe spotkanie zaplanowano na 8 kwietnia. Mecz w Zawierciu rozpocznie się o godzinie 17:30.  W przypadku remisu zostanie rozegrany tzw. "złoty set", w formie dodatkowego tie-break'a. Transmisje obu spotkań przeprowadzą telewizja Polsat Sport oraz Polskie Radio Białystok.

Terminarz meczów o 7. miejsce:

• 02.04.2021 / 20:30 / "Suwałki Arena" - Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie
  • 08.04.2021 / 17:30 / "HWS Zawiercie" - Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki + ew. "złoty set".