Bardzo dobre wyniki zawodników SKB na arenie międzynarodowej

Bardzo dobre wyniki zawodników SKB na arenie międzynarodowej

 

Podczas tego weekendu nasi zawodnicy: Robert Cybulski oraz Jan Szeszko zmagali się podczas turniejów zagranicznych. Robert zmagał się w turnieju VICTOR Croatian International 2023 a Janek w Slovak Youth U17 2023.

 

Robert grał w parze z Szymonem Ślepeckim (ABRM Warszawa) wygrywając kolejno z parami z Norwegii, Danii, Czech oraz Niemiec i doszli do finału
w grze podwójnej mężczyzn, w którym zmierzyli się z Polską parą: Jakub Melaniuk/Wiktor Trecki. W finale pokonali swoich kadrowych kolegów zdobywając tym samym 1 miejsce!

Robert dorzucił również brązowy medal w grze mieszanej w parze z Kornelią Marczak (UKS PlesBad Pszczyna). W półfinale ulegli nieznacznie parze z Czech: Vít Kulíšek/Kateřina Zuzáková.

 

Również Janek występ w turnieju na Słowacji może zaliczyć do udanych. W grze podwójnej chłopców grając w parze z Igorem Skolimowskim doszli do finału nie tracą seta! W finale musieli jednak uznać wyższość pary z Danii., zdobywając tym samym znakomite 2 miejsce.

Janek również wystąpił w grze pojedynczej chłopców, w której osiągnął równie dobry wynik w grze podwójnej! Janek doszedł do półfinału, w którym musiał uznać wyższość
zawodnika z Danii (Alexandera Brogaarda), który później okazał się zwycięzcą całego turnieju.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom doskonałych występów na arenie międzynarodowej!

Dodaj komentarz