Wypadek w Przebrodzie. 4 osoby w szpitalu

Wypadek w Przebrodzie. 4 osoby w szpitalu

22-letni kierowca wyprzedzając ciąg pojazdów wpadł w poślizg, zjechał ze stromego pobocza i uderzył w ogrodzenie ogródków działkowych.


Dziś około godziny 9.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Przebrodzie w gminie Suwałki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, ze kierujący audi, jadąc w kierunku Suwałk na prostym odcinku drogi wyprzedzał ciąg pojazdów. 22-letni kierowca nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wpadł w poślizg, zjechał na lewe pobocze, a następnie zjechał ze stromego pobocza i uderzył w ogrodzenie ogródków działkowych. Kierowca był trzeźwy. W wyniku zdarzenia kierowca i troje pasażerów trafiło do szpitala. Policjanci nadal pracują na miejscu. Wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia. Na miejscu są trudnienia w ruchu. Mundurowi proszą o dostosowywanie prędkości do warunków drogowych.

5 Komentarzy

Kierowca

29/12/2021

To że kierowca pewnie szarżował to jedno, ale ta droga z Suwałk do Bakałarzewa jest bardzo słabo odśnieżona, śnieg/lód ubity przez samochody, brak soli i ciągle zawiewa śnieg z okolicznych pól.

miejscowy

29/12/2021

To wina służb drogowych, Tam nigdy nie widziałem poprawnie odśniezonej  i posypanej drogi. Jedzie  traktor a za nim sznur samochodów bo strach wyprzedzać 

Bałwan

29/12/2021

Co za tępy kierowca chyba zima go zaskoczyła. No co się dziwić tata dał audi to ugłupota do głowy uderzyła. 

 

Kierowca

29/12/2021

Witam , popieram opinie o fatalnie utrzymanym odcinku drogi Suwałki Bakałarzewo. Jechałem dzisiaj z Olecka i po wjechaniu do Województwa Podlaskiego na wysokości Bakałarzewa widać szkło na drodze. Posypywanie tylko solą mało daje , może ktoś z zarządzający tak ruchliwą trasą zleciłby dodanie piasku do soli, który znacznie poprawi przyczepność .

Jak by za naprawę auta musieli zapłacić,to i by drogi dobrze były odśnieżone i do stanu takiego żeby można było kierować.

Dodaj komentarz