PRACOWNIK PRODUKCJI OKLEINOWANIA PROFILI PVC

Producent profili PVC i listw budowlanych firma "VICPLAST" w Suwałkach zatrudni osobę na stanowisko:

Pracownika produkcji okleinowania profili PVC

Zadania:

  • praca na hali produkcyjnej związana z okleinowaniem profili PVC
  • realizacja powierzonych zadań w zakresie produkcji
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz elektronarzędzi
  • dbałość o jakość wykonanych elementów
  • stosowanie się do przepisów i norm

Oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku przynajmniej 2 lata
  • umiejętności współdziałania w zespole
  • mile widziane uprawnienie na wózki widłowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • praca w systemie 2 - zmianowym

CV prosimy kierować na adres email: alufactor@gmail.com  lub bezpośrednio w siedzibie firmy przy                    ul. Piaskowej 4, 16-400 Suwałki

 "Proszę o zaznaczenie w CV lub w mailu na jakie stanowisko ubiega się Pani / Pan"

tel 664 086 818