Holi Święto Kolorów w Suwałkach

plenerowa impreza Holi Święto Kolorów. Wstęp bezpłatny.

Niezwykle kolorowo będzie w niedzielę (29.05) na suwalskich bulwarach, gdzie odbędzie się plenerowa impreza Holi Święto Kolorów. Wstęp bezpłatny. 

 

Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

 
- Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce! – mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.


Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się  wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

Gdzie i kiedy:

  • 29 maja 2022
  • 15.00 – 19.00
  • Bulwary nad Czarną Hańczą, przy Starej Łaźni
  • bezpłatny wstęp 


 

2 Komentarzy

lepiej jechać na dni augustowa będzie w niedzielę lady pank

Dodaj komentarz