Piękny trawnik. To takie proste.

Piękny trawnik. To takie proste.

Pięknie przystrzyżony, zadbany trawnik to marzenie każdego właściciela. Dzięki regularnemu koszeniu, nawet podczas deszczu, możemy zyskać piękną, gęstą trawę a dodatkowo pozbyć się kretów. Roboty koszące Robolinho działają cicho, a wydawane ultradźwięki, zupełnie niesłyszalne dla człowieka,  odstraszają krety. Koszenie odbywa się prawie każdego dnia. Ścinki trawy wpadające pomiędzy źdźbła dodatkowo ją użyźniają.

 

Ogromną zaletą robotów koszących Robolinho jest oszczędność miejsca w garażu, gdyż przechowywane są w stacjach ładowania, które dodatkowo chronią przed deszczem. Modele Robolinho z funkcją WiFi możesz wygodnie obsługiwać i konfigurować za pomocą aplikacji AL-KO inTouch. Wyjątkowość kompaktowej konstrukcji i inteligentnego sterowania sprawia , że jest to narzędzie idealne do wąskich przejść o szerokości co najmniej 60 cm. Roboty koszące Robolinho wyposażone są w gumowe koła, które zapewniają mały promień skrętu i doskonałą przyczepność zarówno podczas deszczu jak i w czasie słonecznej pogody. Podsiadają również zdolność koszenia trawy przy nachyleniach do 45%.

 

Pracownicy sklepu Majster Suwałki zajmują się profesjonalną sprzedażą, serwisem oraz montażem robotów koszących marki ALKO na terenie Suwałk i Suwalszczyzny.  Odpowiedni wybór modelu jest uzależniony od powierzchni i kształtu ogrodu.

 

Roboty koszące Robolinho marki ALKO dostępne w sklepie Majster Suwałki, przy ul. Raczkowskiej 151 wyposażone są w aplikację AL-KO inTOUCH, dzięki której można sterować robotem z dowolnego miejsca. Oprócz tego jest możliwość ustalenia dodatkowego koszenia (spoza grafiku) lub przerwać koszenie i kazać wrócić do bazy.

 

O ile zakup robota koszącego może być prosty, ze względu na coraz większość dostępność tak, ich montaż może okazać się dla wielu osób skomplikowany. Przed pierwszym koszeniem należy odpowiednio zaprogramować urządzenie, by maksymalnie wykorzystać jego potencjał. Pracownicy sklepu Majster Suwałki to profesjonaliści, którzy posiadają doświadczenie w zakresie ustawiania odpowiednich parametrów i montażu robotów koszących Robolinho marki ALKO. Pomagają w doborze właściwego rodzaju kabla do konkretnego modelu kosiarki. Na trawniku u Klienta za pomocą specjalnej maszyny montują zgodnie z ustaleniami pod ziemią, lub nad ziemią kabel odporny na rozpad.

 

Kupując robot koszący Robolinho w sklepie Majster Suwałki zyskujesz same korzyści. Przede wszystkim zakup urządzenia i instalacja u jednego sprzedawcy. Okresowe serwisowanie i wymiana zużytych części w profesjonalnym serwisie. Instalacja i uruchomienie w stałych, niskich cenach. W ramach usługi montażu robota koszącego Robolinho otrzymujesz jednorazową wizytę doradcy technicznego na miejscu montażu, ułożenie przewodu ograniczającego i podstawową konfigurację robota. Dodatkowo oferujemy porady dotyczące instalacji oraz krótkie szkolenie.

 

Robot koszący Robolinho przejmie Twoje obowiązki dbania o piękny trawnik. Raz zaprogramowany regularnie będzie pracował za Ciebie. Ty zyskujesz cenny czas, który możesz spędzić z rodziną czy realizując i rozwijając swoje pasje, zainteresowania.

 

26 maja 2021 r. w godzinach 9:00 – 15:00 odbędzie się spotkanie z doradcą technicznym marki ALKO.

Nasi doradcy techniczni: Hubert Maziewski i Wiesław Kłoczko chętnie odpowiedzą na Twoje pytania – 87 737 15 86.

 

 

Dodaj komentarz