Felgi stalowe czy aluminiowe? Wybierz z LadneFelgi.pl

Felgi stalowe czy aluminiowe? Wybierz z LadneFelgi.pl

Przed nami sezon na zmianę kół w samochodach. To idealny moment, aby zadbać również o felgi oraz zaopatrzyć się w czujniki ciśnienia. Szeroki wybór felg stalowych, aluminiowych i opon znajdziecie w sklepie LadneFelgi.pl.

 

Felgi stalowe 

Nowe felgi stalowe to trwałe i ekonomiczne rozwiązanie dla każdego auta. Charakteryzuje je jakość wykonania - są to koła o dużej wytrzymałości, niepodatne na odkształcenia i sprawdzające się w najtrudniejszych warunkach drogowych i pogodowych. Procesy produkcji felg stalowych są mniej skomplikowane, a materiały, z których się je wytwarza, są tańsze, dlatego ich cena końcowa jest znacznie niższa od felg aluminiowych.

 

Dobierając nowy komplet felg do auta, użytkownik powinien mieć na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo i wybrać produkt sprawdzony, spełniający wymagania odpowiednich norm technicznych. Podczas kupna obręczy na pewno warto wybierać spośród produktów, które spełniają wymogi Regulaminu 124 Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych dotyczącego homologacji kół. Felgi otrzymują certyfikaty na podstawie badań określonych w tym regulaminie. 

 

 

Felgi aluminiowe

Główną zaletą felg aluminiowych jest ich wygląd, materiały z których zrobiona jest felga lepiej odprowadzają ciepło. Charakteryzują się większą dokładnością wykonania i mniejszą wagą wyrobu co wpływa na mniejsze zużywanie się elementów zawieszenia czy hamulców. Kierowcy korzystający z popularnych „alusów” odnotowują również niższe zużycie paliwa. Felgi poprawiają również wentylację układu hamulcowego, co wpływa na jego sprawność. 

 

Jeśli chcecie, by wasz samochód wyróżniał się dynamicznym, a zarazem eleganckim wyglądem, warto rozważyć zakup felg aluminiowych, dostępnych w sklepie ladnefelgi.pl. Sprzedawane produkty przeznaczone są do samochodów wszystkich wiodących marek, takich jak Audi, Toyota czy VW. Dokonując zakupów w sklepie mają Państwo pewność, że otrzymany towar spełnia najwyższe normy jakościowe, dodatkowo będąc objęty 36-miesięczną gwarancją – dotyczy felg aluminiowych. Alufelgi posiadają wymagane certyfikaty ISO, VIA, JWL. Ze względu na powyższe korzyści, eksperci z LadneFelgi.pl uważają, iż felgi aluminiowe mogą okazać się lepszym wyborem od felg stalowych.


Czujniki ciśnienia TPMS

Inaczej System Monitorowania Ciśnienia w Oponie (Tire Pressure Monitoring System) – to urządzenie wewnątrz opony odpowiedzialne za natychmiastowe wykrycie zbyt niskiego ciśnienia w kole. Dzięki bezprzewodowej komunikacji czujników z odbiornikiem umieszczonym wewnątrz auta, kierowca posiada aktualne dane na temat ciśnienia w kole, redukując tym samym szansę spowodowania wypadku. Prócz zapewnienia bezpieczeństwa, możemy zredukować zużycie paliwa oraz bieżnika dzięki utrzymywaniu prawidłowego ciśnienia w oponie.

 

Dzięki prawidłowemu ciśnieniu powietrza w oponach dbasz jednocześnie o odpowiednie zużycie ogumienia, paliwa oraz o komfort prowadzenia i bezpieczeństwo podczas jazdy. W ofercie sklepu LadneFelgi.pl znajdziesz czujniki w różnych wariantach, programator TPMS oraz gotowy zestaw, na który składa się urządzenie i cztery czujniki. Jeżeli chcesz wymienić uszkodzone czujniki na nowe to również dobrze trafiłeś. Produkty oferowane w sklepie są doskonałym zamiennikiem dla drogich, oryginalnych urządzeń montowanych fabrycznie w aucie.

 

sdsds


Zadbaj o swój samochód przed zimą - profesjonalne usługi w tym zakresie pełni przedsiębiorstwo handlowe LadneFelgi.pl - sklep z Felgami aluminiowymi, stalowymi oraz oponami. W ofercie znajdziecie ponad 100 tys. alufelg. Towary spełniają najwyższe normy jakościowe o szerokim zakresie parametrów technicznych, kolorów oraz rozmiarach. Istnieje możliwość zakupu hurtowego w dużo atrakcyjniejszych cenach! 

 

Zapraszamy na stronę https://www.ladnefelgi.pl/ oraz stacjonarnie do nowo wybudowanej siedziby sklepu mieszczącej się na ulicy Innowacyjnej 4 w Suwałkach. 

Dodaj komentarz