Uczniowie ZDZ najlepsi w Turnieju Strzeleckim

I miejsce Liceum Ogólnokształcącego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Suwałkach.

 

I miejsce podczas turnieju strzeleckiego o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach zdobyła drużyna z Liceum Ogólnokształcącego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Suwałkach.

 

Na zakończenie zimowych ferii suwalscy policjanci wspólnie ze Stowarzyszeniem Kolekcjonerów Broni Policyjnej KRYZA, Zarządem Klubu Strzeleckiego LOK ,,Wigry” w Suwałkach, Klubem Strzeleckim „TARTGET” w Suwałkach zorganizowali turniej strzelecki o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach. W piątek (02.02) na policyjnej strzelnicy zjawiła się młodzież szkolna, aby sprawdzić swoich sił z bronią w ręku. Uczestnicy turnieju najpierw zapoznani zostali z obsługą broni i zasadami bezpieczeństwa. Następnie przeszli krótki trening, po czym rozpoczęli strzelania konkursowe. Nad zawodami czuwali sędziowie strzelectwa sportowego oraz instruktorzy strzelań policyjnych.

 

Zawodnicy walczyli o puchary drużynowe i indywidualne. Po zakończeniu turnieju odbyła się gala finałowa. Pierwsze miejsce wystrzelała drużyna z Liceum Ogólnokształcącego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Suwałkach, drugie miejsce zajęła młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach, a trzecie drużyna z III Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy. Były też wyróżnienia dla najlepiej strzelających kobiet i reprezentacji innych szkół.

 

Foto: KMP Suwałki

Dodaj komentarz