Dzieci i młodzież ze Słobódki przygotowują się do sezonu zimowego

Dzieci i młodzież intensywnie ćwiczy naukę jazdy na nartorolkach

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Słobódce rozgrzewają się przed sezonem zimowym. Dzieci i młodzież intensywnie ćwiczy naukę jazdy na nartorolkach.

 

Są to zajęcia realizowane w ramach projektu "Pobudzenie aktywizacji sportowej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych ze środowisk wiejskich w powiecie suwalskim i sejneńskim". Projekt realizowany przez Fundację im. Wojciecha Fortuny dofinansowane przez  Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

 

Nartorolki są urządzeniem do symulacji jazdy na nartach. Świetna alternatywa dla narciarstwa latem. Uczniowie ze Słobódki, co roku w sezonie zimowym aktywnie uczestniczą w zajęciach sportowych z jazdy na nartach. Takie ćwiczenia poprawią kondycję uczniów oraz uatrakcyjnia formy aktywności fizycznej, która zmieni nastawienie do sportu.

 

1 Komentarzy

Okazuje się, że Słobódka znajduje się w czołówce najlepszych szkół na Suwalszczyźnie. Oprócz dobrych i bardzo dobrych wyników nauczania, zaczyna odnosić sukcesy w sporcie a także innych dziedzinach. Tylko pogratulować. Tak trzymać!!!

Dodaj komentarz