Konkurs BizneSÓWKI - zaPARKuj swój Biznes

Do 8 grudnia można będzie przesyłać zgłoszenia do konkursu

 

Do 8. grudnia można będzie przesyłać zgłoszenia do konkursu "BizneSÓWKI - zaPARKuj swój Biznes", skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych.

 

Park Naukowo-Technologiczny w Suwałkach oraz Prezydent Miasta Suwałk jako organizatorzy kolejnej edycji konkursu "BizneSÓWKI - zaPARKuj swój Biznes", zachęcają uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w tegorocznej edycji. Celem konkursu jest aktywizacja i pobudzanie rozwoju suwalskiej przedsiębiorczości wśród uczniów szkół mających siedziby na terenie Miasta Suwałki oraz chcących uruchomić i rozwijać własne firmy w Suwałkach.

 

W celu przystąpienia do konkursu uczestnik opracowuje i zgłasza pomysł biznesowy poprzez złożenie biznesplanu wraz z formularzem zgłoszeniowym (w tym roku możliwe są zgłoszenia jedynie w kategorii indywidualnej). Finał konkursu wraz z prezentacją pomysłów biznesowych przed komisją konkursową odbędzie się 18 grudnia br. w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach.

 

Zwycięskie pomysły biznesowe nagrodzone zostaną finansowym wsparciem:

  • 1 miejsce - 7000 zł
  • 2 miejsce - 5000 zł
  • 3 miejsce - 3000 zł

Szczegółowe informacje i regulamin: https://www.park.suwalki.pl/wiadomosci/wez-udzial-w-konkursie-biznesowki-na-najlepszy-pomysl-biznesowy

Dodaj komentarz