Charytatywny Bal Przedsiębiorców już 20 kwietnia

 

Już w sobotę, 20 kwietnia, w Hotelu Szyszko*** w Suwałkach odbędzie się Bal Przedsiębiorców organizowany przez Izbę Przemysłowo-Gospodarczą w Suwałkach. Impreza będzie miała cel charytatywny. Zebrane podczas licytacji środki zostaną przekazane dla Stowarzyszenia Aktywni Tak Samo.

 

Izba Przemysłowo-Gospodarcza to podmiot zrzeszający lokalnych przedsiębiorców i działająca na ich rzecz w naszym środowisku. Jednak nie tylko przedsiębiorcy są zaproszeni do wzięcia udziału w zbliżającym się Balu. Organizator zachęca wszystkich ludzi dobrej woli, którzy mają ochotę na dobrą zabawę, jak też wsparcie celu charytatywnego, jakim jest przekazanie środków na funkcjonowanie Stowarzyszenia Aktywni Tak Samo, zajmującego się podejmowaniem działań na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie i ich rodzin, celem wyrównania szans oraz umożliwienia integracji społecznej, rehabilitacji społecznej, zdrowotnej i zawodowej.

 

Bal Przedsiębiorców odbędzie się w Hotelu Szyszko***, przy ulicy Innowacyjnej 3. Imprezę, w rytmach tanecznych, poprowadzi Dj Turek - Artur Wasilewski. W uświetnienie imprezy zaangażowali się również sponsorzy, którzy zadbali między innymi o Open Drink Bar. Zapisy są otwarte, a zgłoszenia prosimy kierować pod numer telefonu 504 467 467.

 

Sponsorzy: Hotel Szyszko*** Restauracja Sudavia SABO PIÓRNIK Artykuły papiernicze Stobud Market budowlany CYMES ASTORIA Centrum bankietowe Suwałki G-SOFT MATRIX Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym portalu suwalki.info. 

 

Dodaj komentarz