Nauczycielka z Suwałk nagrodzona przez Zarząd Województwa Podlaskiego

Katarzyna Romanowska nagrodzona w Białymstoku

Czterech nauczycieli ze szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez podlaski samorząd otrzymało doroczne nagrody zarządu województwa. Wśród nich znalazła się Katarzyna Romanowska, nauczyciel bibliotekarz w CEN w Suwałkach.

 

Nagrody Zarządu Województwa Podlaskiego przyznawane są corocznie z okazji Dnia Edukacji Narodowej przypadającego 14 października. To nagrody finansowe, których wysokość określa zarząd. W tym roku nagrodzeni pedagodzy otrzymali po 4500 zł. Wyróżnionym pedagogom nagrody wręczył Marek Malinowski, członek zarządu, podczas wtorkowego (13.10) Samorządowego Dnia Nauczyciela w Centrum Edukacji Nauczyciela (CEN) w Białymstoku. Wśród nagrodzonych nauczycieli znaleźli się:

 

  • Katarzyna Gosk – kierownik Wydziału gromadzenia, opracowania i udostępniania zbiorów w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku;
  • Halina Turowska – kierownik szkolenia praktycznego w Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych – Szkole Policealnej Województwa Podlaskiego w Białymstoku;
  • Jadwiga Pieczywek – nauczyciel konsultant ds. edukacji matematycznej w Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży;
  • Katarzyna Romanowska – nauczyciel bibliotekarz w CEN w Suwałkach.

 

Na zakończenie uroczystości gospodarz spotkania Ryszard Chodyniecki wręczył "Nagrody Dyrektora CEN w Białymstoku"  pracownikom zarządzanej instytucji. W święcie środowiska nauczycieli wzięła udział także Bożena Nienałtowska, dyrektor Departamentu Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

 

Foto: Wrota Podlasia

3 Komentarzy

Gość

14/10/2020

Brawo Kasia.

Należało Ci się.

Nie każdy może dostać taką nagrodę.

Gratulacje

Może warto zauważyć kto dostał nagrodę Ministra Edukacji? Czy tu też liczy się przynależność do partii? Jeśli dostał ktoś z innej frakcji niż Platforma, to nie jest ważne? Gdzie rzetelność dziennikarska?

Dodaj komentarz