Przez Reja 103 kilometry na godzinę

Kierująca volkswagenem jechała o 53 kilometry na godzinę za szybko. 

Policjanci z Suwałk zatrzymali prawo jazdy 52-latce, która w obszarze zabudowanym przekroczyła dopuszczalną prędkość. Kierująca volkswagenem jechała o 53 kilometry na godzinę za szybko. 

 

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, w niedzielę (29.03) rano dokonywali kontroli prędkości w Suwałkach, przy ul. Reja. Po godzinie 9.00 mundurowi wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcę. Miernik prędkości wskazał, że kierująca volkswagenem jechała z prędkością 103 kilometrów na godzinę. Prędkość dopuszczalna w tym miejscu wynosi 50 kilometrów na godzinę. Kobiecie zatrzymane zostało prawo jazdy. Nieodpowiedzialna kierująca została również ukarana mandatem, a jej konto zasiliły punkty karne.

 

Policyjne kontrole są reakcją na zgłoszenia wskazane poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, związane z przekraczaniem dozwolonej prędkości na tym odcinku drogi. - Apelujemy o ostrożną i rozważną jazdę z prędkością dostosowaną do przepisów oraz warunków panujących na drodze - przekazali mundurowi.

2 Komentarzy

ilu motocyklistów ukaraliście mandatami za przekroczenie prędkości? W sobotę gdy była ładna pogoda urządzali sobie wyścigi po ulicy Reja. Ryk silników i zawrotna prędkość. 

Dodaj komentarz