Szybki internet stacjonarny - na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Jaki internet wybrać

Dzisiejszy świat bez internetu wydaje się nieco abstrakcyjny. A przecież nie tak dużo starsze pokolenie właśnie w takiej rzeczywistości funkcjonowało! Zakupy przez internet, załatwianie spraw urzędowych czy też pracowanie w domu z wykorzystaniem połączenia sieciowego, było dla nich czymś niewyobrażalnym. Na szczęście dziś internet daje nam wiele możliwości, z których codziennie chętnie korzystamy, zwracając przy tym uwagę, aby był on szybki i niezawodny. Już teraz o najwyższą jakość sieci dba jeden z głównych operatorów w Polsce, który przygotował atrakcyjną ofertę internetu stacjonarnego dopasowaną do potrzeb każdego użytkownika. Sprawdź jego możliwości!

 

Internet światłowodowy w Twoim domu

Światłowód to narzędzie, z którego obecnie korzystają największe, światowe koncerny, firmy i organizacje, jednak za sprawą UPC jego użycie jest możliwe także w Twoim domu. Co czyni go tak niezawodnym rozwiązaniem? Źródło leży w innowacyjnej konstrukcji szklanego włókna, wewnątrz którego wiązka światła odbijając się od ścian, transportuje niebotyczne ilości danych. Światłowód to nie tylko szybkość, ale i bezawaryjność. Materiał, z którego jest wykonany, zabezpiecza go przed uszkodzeniami oraz czynnikami obniżającymi prędkość przenoszenia danych. Nie ma więc wpływu liczba użytkowników sieci, korzystających z internetu w jednym czasie, czy też niesprzyjające warunki pogodowe. Tym, co wyróżnia światłowód spośród pozostałych połączeń internetowych, jest bezpośrednie przesyłanie danych od nadawcy do odbiorcy, bez konieczności przechodzenia przez dodatkowe moduły pośredniczące. Wszystko to znacznie skraca drogę danych i istotnie wpływa na maksymalną prędkość ich przesyłania.

 

Korzystne pakiety dla użytkowników

Domowy internet stacjonarny UPC to nie tylko najszybsze połączenie, ale także szeroka gama dodatkowych korzyści. Wśród nich użytkownicy znajdą m.in. bazę kanałów telewizyjnych, które oglądać mogą na dowolnym nośniku. Znajdują się w niej wszystkie podstawowe programy, jednak coś dla siebie znajdą także fani sportowych emocji jak i najmłodsi widzowie. Co więcej, razem z ofertą internetu użytkownicy otrzymują nowoczesny modem Connect Box, który gwarantuje minimalizowanie zakłóceń obniżających jakość internetu, a także szybki transfer danych przy pomocy dwóch częstotliwości. Atutem oferty UPC jest korzystna propozycja abonamentu komórkowego. 100 minut rozmów, 100 SMSów bądź MMSów oraz 15 GB miesięcznie w prezencie. Już teraz szybki internet możesz mieć nie tylko w domu, ale też zawsze przy sobie nawet w najdalszych podróżach. UPC prezentuje w pełni elastyczną ofertę z okresem zobowiązania wyłącznie na rok. Sam decydujesz, którą z czterech opcji wybierzesz, a najniższy abonament zaczyna się już od 49,99 złotych miesięcznie. To atrakcyjna propozycja dla każdego gospodarstwa domowego, w którym mieszkańcy na co dzień używają połączenia internetowego.

 

Liczne możliwości z ofertą od UPC

UPC za niedużą opłatą oddaje swoim klientom do dyspozycji innowacyjny zestaw UPC WiFi Booster, który wykorzystując domową instalację elektryczną, wzmacnia jakość sieci np. w pomieszczeniach o grubych ścianach czy też we wnętrzach o dużych powierzchniach. To funkcjonalne urządzenie pozwoli cieszyć się najlepszym zasięgiem wszystkim użytkownikom, bez względu na to, w którym miejscu domu się znajdują. Poza tym, użytkownicy oferty internetu uzyskują możliwość dostępu do atrakcyjnych pakietów. Jednym z nich jest Polsat Sport Premium Go oraz Elevent Sposrt Go, dzięki którym w najwyżej jakości obejrzysz największe futbolowe gwiazdy w akcji. La Liga, Bundes Liga, Serie A, oraz pozostałe światowe ligi to tylko niektóre z niesamowitych widowisk, dostępnych na wybranym przez Ciebie nośniku. Piłkarskie emocje są teraz na wyciągnięcie ręki. Dla fanów filmowych i serialowych przygód UPC przygotowało internetowy pakiet Filmklub, a razem z nich tysiące materiałów, które obejrzysz bez reklam i problemów z zacinaniem, wynikających ze słabego internetu. Już dziś wejdź na stronę operatora i zapoznaj się z szeroką ofertą możliwości!

Dodaj komentarz