Zestaw prezentów od Firmy CELS

Cels - firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, której specjalizacją są wysokiej jakości usługi w zakresie ociepleń budynków oraz sprzedaży stolarki otworowej. Jesteśmy dumni z naszej rozbudowanej historii na rynku budowlanym, obejmującej 23 lata aktywności i 13 lat specjalizacji w dziedzinie ocieplania. Z dumą możemy także podkreślić, że nasza firma miała zaszczyt ocieplić ponad 10 000 budynków, korzystając z nowoczesnych rozwiązań, takich jak piany PUR, granulat wełny skalnej, celuloza czy włókno drzewne.

 

Nasz obszar ekspertyzy obejmuje nie tylko aplikację materiałów termoizolacyjnych, ale także kompleksowe doradztwo i analizę energetyczną. W Cels zależy nam nie tylko na doskonałej izolacji termicznej, ale również na obniżeniu kosztów energii i poprawie komfortu wewnątrz budynków. Dzięki współpracy z wiodącymi markami, takimi jak SOUDAL, Steico, Rockwool, i URSA, oferujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania zgodne z najnowszymi standardami.

 

Drugim filarem naszej działalności jest sprzedaż stolarki otworowej. Oferujemy szeroki wybór drzwi, okien i bram garażowych, które nie tylko zachwycają estetycznym designem, ale także zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Nasza stolarka otworowa, pochodząca od renomowanych marek, takich jak Wikęd, GERDA, PORTA, DRE, Wiśniowski, Petecki, spełnia najwyższe normy energooszczędności, gwarantując trwałość, bezpieczeństwo i komfort.

 

W Cels kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i jakość. Nasz zespół to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Terminowość, rzetelność i indywidualne podejście to dla nas priorytet. Dążymy również do zrównoważonego rozwoju, korzystając z materiałów ekologicznych i energooszczędnych, aby minimalizować negatywny wpływ na środowisko.

 

Z okazji Mikołajek CELS przygotował dla Was prezent, a w nim m.in. bluza, kubek termiczny, ręcznik szybkoschnący, czy kalendarze!

 

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie ? 

  1. Polub stronę suwalki.info na Facebooku 
  2. Odpowiedz na pytania konkursowe za pomocą poniższego formularza. 
  • Jak wcześniej nazywała się firma Cels?

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Zwycięzca:

  • Mikołajczyk Paulina

 

 Informacja o wygranej została wysłana na podany przy zgłoszeniu adres e-mail!