Udany powrót Diablo, zwycięstwo Czerkaszyna

gala Knockout Boxing Night 16 w hali Suwałki Arena

Zwycięstwami Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka i Fiodora Czerkaszyna zakończyła się sobotnia (17.07) gala Knockout Boxing Night 16 w hali Suwałki Arena.

 

Kolejny raz miłośnicy sportów walki zasiedli w suwalskiej hali widowiskowo-sportowej i przed telewizorami aby zobaczyć emocjonujące pojedynki i nokauty. Gala rozpoczęła się od jednogłośnego zwycięstwa na punkty Przemysława Zyśka nad Marcosem Jesusem Cornejo. Później przyszedł czas na pierwszy nokaut. Kamil Bednarek przez TKO pokonał Michaela Szubova i dopisał do swego dorobku ósme zwycięstwo. Również przez techniczny nokaut zwyciężył Marek Matyja, który pokonał Maksyma Miszczenko. 

 

Duże emocje wzbudził powrót między liny Krzysztofa Włodarczyka. Popularny "Diablo" szlifował formę pod okiem nowego trenera, Andrzeja Liczika i po kilkunastu miesiącach rozbratu z boksem pokonał na punkty Wadyma Nowopaszyna. W walce wieczoru można było zobaczyć jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie, Fiodora Czerkaszyna, nazywanego królem nokautu. W walce z Damianem Ezequielem Bonellim polsko-ukraiński zawodnik nie zawiódł i znokautował Argentyńczyka w pierwszej rundzie. 

 

2 Komentarzy

czytelnik

20/07/2021

Przecież ten nasz mistrz jest bez formy. Wolny, słabe ciosy. Można by wyliczać jego wady. No tak-teraz Suwałki ,następnie Filipów, Raczki, Wiżajny. Tak, na takie gale można go zapraszać. No i ludzie przyjdą oglądać, żeby ich w telewizji pokazali.

Dodaj komentarz