Zwycięstwo Macieja Sulęckiego w Suwałkach

Knockout Boxing Night #12 w Suwałkach

Maciej Sulęcki pokonał Saszę Jengojana w walce wieczoru sobotniej (29.08) gali Knockout Boxing Night #12 w Suwałkach.

 

Po czternastu miesiącach przerwy fani boksu zgromadzeni w Suwałki Arenie mogli zobaczyć w ringu Macieja Sulęckiego, który wrócił po kontuzji. W ostatnim pojedynku Maćkowi nie udało się wygrać z Demetriusem Andrade w walce o pas federacji WBO, ale wcześniej zwyciężył m.in z niezwykle trudnym przeciwnikiem, jakim był Gabriel Rosado. W Suwałkach popularny"Striczu" mierzył się z reprezentantem Armenii, Saszą Jengojanem. Mimo przewagi przez całą walkę, rywala nie udało się posłać na deski, jednak po 10 rundach sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo Polaka.

 

Zanim jednak do walki wieczoru doszło, kibice mogli zobaczyć kilka ciekawych pojedynków. Debiutujący w ringu Ismail Kagermanov w pierwszej rundzie pokonał przez techniczny nokaut Łukasza Rudnika w wadze półśredniej. Nokautem zwycięstwo przypieczętował również Denis Krotiuk, który w wadze super średniej pokonał Lukasa Ulysa.

 

W wadze super średniej zwyciężył jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia w Polsce - Kamil Bednarek, który nie dał szans 38-letniemu Wilmerowi Gonzalezowi, nokautując go w czwartej rundzie. W wadze super półśredniej Przemysław Zyśk wygrał na punkty po jednogłośnej decyzji sędziów z Finem Tomim Silvennoinenem, a Mateusz Tryc bez większych problemów rozprawił się z Bośniakiem Sladanem Janjaninem, kilkukrotnie posyłając go na deski.

 

1 Komentarzy

Dodaj komentarz