Tymczasowy areszt za rozbój w Suwałkach

Pobili i okradli dwie osoby w Suwałkach, pobicie w Suwałkach

Prokuratura Rejonowa w Suwałkach nadzoruje śledztwo w sprawie rozboju do którego doszło 16. maja około godz. 23.00 w Suwałkach przy ul. Lubelskiej.

 

Zarzuty usłyszało dwóch mężczyzn, którzy pobili i okradli dwie pokrzywdzone osoby. Jedne z podejrzanych chciał zabrać plecak z rzeczami poszkodowanego, a gdy ten nie chciał go oddać otrzymał ciosy w twarz. Gdy pokrzywdzeni próbowali odjechać z miejsca zdarzenia, mężczyźni ponownie zaczęli ich bić, po czym od jednego z nich zabrali telefon komórkowy, portfel z pieniędzmi, kartę bankomatową i czapkę powodując łączne straty w wysokości 1041 zł. W wyniku zdarzenia pokrzywdzeni doznali obrażeń ciała w postaci rozcięcia lewego policzka od wewnętrznej strony i obrzęku nosa ze skrzywieniem przegrody nosowej. Obrażenia spowodowały naruszenie czynności narządu ciała i rozstroju zdrowia na czas poniżej dni 7.

 

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Suwałkach zastosował w stosunku do obu podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Dodaj komentarz