Spacerkiem po Suwałkach z przewodnikiem turystycznym

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko zaprasza mieszkańców Suwałk na tematyczny spacer po miejskich trasach turystycznych z przewodnikiem turystycznym.

 

Profesjonalnie wyszkolony przewodnik jest gwarancją dotarcia do miejsc najbardziej atrakcyjnych w mieście oraz posłuchania opowieści o historii miasta, jego mieszkańcach, bezcennych zabytkach, tradycjach i kuchni, których nie znajdziemy w książkach i przewodnikach turystycznych.

 

24 października (niedziela): "Suwałki – miasto wielu wyznań".

 

Zbiórka: Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach, ul. K. Hamerszmita,  godz. 11.00. Czas zwiedzania: ok. 2 godzin.

Wymagania: udział w imprezie jest bezpłatny. Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy o dostosowanie się do obowiązujących wytycznych w zakresie bezpieczeństwa.

 

Więcej informacji: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko,  email: poczta [at] suwalki.pttk.pl lub ania.rom [at] gmail.com, telefon do biura: 509 524 855,

Impreza dofinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

1 Komentarzy

Ciekaw jestem kto malował nowe oznaczenia odległości wokół suwalskiego zalewu ? Chyba mierzono łokciami lub w calach, bo zginęło 150 metrów a nowe oznaczenia mijają się ze starymi o kilkadziesiąt metrów. Chyba do szkoły się średnio uczęszczało drodzy malarze !

Dodaj komentarz