„Pod biało-czerwoną” - Suwałki na podium

Suwałki na podium rankingu gmin

Suwałki walczą o podium w ogólnopolskim rankingu projektu „Pod biało-czerwoną” w którym obecnie zajmują 3. miejsce spośród 2477 gmin w całej Polsce.

 

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców. Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać oddać głos za pomocą serwisu https://bialoczerwona.www.gov.pl/. Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać jej mieszkańcy. 

 

Do głosowania mieszkańców miasta zachęca młodzież z Suwałk. Damian Izbicki, Grzegorz Izbicki, Piotr Rydzewski i Piotr Wasilewski podczas konferencji prasowej przekazali, że Suwałki dzięki głosom mieszkańców mają już 562 głosy poparcia. - Dzięki temu możemy być pewni, że maszt z biało-czerwoną flagą ufundowany przez Rząd RP stanie w naszym Mieście. Walczymy jednak o podium w ogólnopolskim rankingu, w którym obecnie zajmujemy 3. miejsce spośród 2477 gmin w całej Polsce. W trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, przewidujemy udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt. Dlatego też w dalszym ciągu zachęcamy mieszkańców Suwałk do oddawania głosów poparcia na stronie gov.pl/bialoczerwona - zachęcają młodzi suwalczanie. Głosy można oddawać do 11 listopada 2020 roku. 

 

5 Komentarzy

Anty duck

09/10/2020

Ale się uśmiałem, pis jugend twierdzi, że maszt z flagą UFUNDUJE ten bolszewicki rząd. Partyjne malczyki jeszcze nie wiedzą, że rząd nie posiada żadnych swoich pieniędzy,  tylko nasze z podatków. Z partyjnym konsomolskim pozdrowieniem riebiata

Klakierzy posła od kilometrowek Andruszkiewicza co z listy PISu startowali w wyborach i mieszkańcy ich olali, szczycą się tym że ktoś kliknie linka.... szok. Prezydent Renkiewicz też zachęcał wcześniej więc ile jest poparcia od niego a ile od pisowców? Niech Wasilewski się pochwalić jak wszędzie tego narodowca promuje i wchodzi w poparcie bez żadnego zażenowania. Ale jak mniej poparcia niż oddanych dla was głosów poparcia w wyborach do rady miejskiej gdzie z PISu startoaaliscie to dobry prognostyk

Dodaj komentarz