Dzień Dziecka z SOK - pogoda zabawie nie przeszkodzi

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na Dzień Dziecka

1. czerwca na Artystycznym Podwórku przed Suwalskim Ośrodkiem Kultury odbędzie się Dzień Dziecka. W różnorodnych strefach czekać będą doświadczenia, animacje, gry, zagadki i konkursy. W przypadku niesprzyjającej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do budynku. 

 

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą środę (01.06) od godz. 16.00 do 19.00 na terenie wokół Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Papieża Jana Pawła II 5. Na najmłodszych, ale też całe rodziny, czekać będzie mnóstwo różnorodnych stref.  SOK-owy pakiet na Dzień Dziecka zawiera dobrą zabawę, świetną pogodę, powody do uśmiechu w rozmiarze XXL oraz darmowe zastrzyki. Mowa oczywiście o zastrzykach przedwakacyjnej dobrej energii.


Czekają na Was: strefa nauki - doświadczenia, pokazy i warsztaty, strefa zabawy - animacje, gry, konkursy, zagadki i bańki mydlane, strefa teatru i pacynki - gry i animacje teatralne, tworzenie pacynki, strefa sztuki - "W krainie marzeń i kolorów", strefa starych gier - planszówki i  zabawy podwórkowe, strefa plastyczna - "Kraina uśmiechu", strefa wyobraźni - papieroplastyka, strefa malucha - czytanie na kocyku, DR CLOWN - animacje z klownem, strefa survivalu z Survivalis - czyli jak poradzić sobie w ekstremalnych warunkach  oraz konkursy z nagrodami.
 

W programie również taneczne występy Studia Tańca Radość, Studia Tańca Dance Academy, Studia Tańca Dotyk, Studia Piosenki Świetlik i zespołu Fleksik z SOK oraz stoiska gości specjalnych - suwalskiej Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca 2022 r. od godz. 16.00 do 19.00 na terenie wokół Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Papieża Jana Pawła II 5.

 

sok-dzien-dziecka

Dodaj komentarz