Zobacz zmagania suwalskich badmintonistów online

Ekstraliga badmintona SKB Suwałki

Suwalscy badmintoniści jadą do Poznania po kolejne punkty LOTTO Ekstraligi Badmintona. Sobotnie (21.11) mecze SKB Litpol-Malow będzie można oglądać online. 

 

W stolicy Wielkopolski w II rundzie Ekstraklasy badmintona rywalizować będą drużyny z Suwałk (SKB Litpol-Malow), Gdańska (Sportowa Politechnika), Gdyni (Badminton School) i gospodarze Arena Hawel Academy. Rywalizację o punkty suwalczanie rozpoczną w sobotę o godzinie 10.00 z aktualnym liderem Sportową Politechniką Gdańsk, o godzinie 13.00 przeciwnikami suwalczan będzie Badminton School Gdynia, a o godz. 17.00 – gospodarz Arena Hawel Academy Poznań. W drużynie panują dobre nastroje i liczymy na komplet punktów — skomentował wyjazd do Poznania trener Jerzy Dołhan.

 

Aktualnie, po pierwszej rundzie rozgrywek SKB Litpol-Malow zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem pięciu punktów. Drużyna traci jeden punkt do lidera Sportowa Politechnika Gdańsk. W polskiej lidze o drużynowe mistrzostwo Polski w sezonie 2020/2021 rywalizuje 12. drużyn, suwalczanie bronią zdobytego tytułu w poprzednich rozgrywkach.

 

Sobotnie mecze będą transmitowane przez BADMINTON POLSKA. Spotkania z udziałem suwalczan będzie można oglądać na stronie www.skbsuwalki.org oraz na facebooku SKB Suwalski Klub Badmintona.

 

Dodaj komentarz