XIV Memoriał Józefa Gajewskiego w dniach 7-8 października

Dwudniowe święto siatkówki przed zbliżającym się sezonem PlusLigi

 

XIV Memoriał Józefa Gajewskiego odbędzie się w dniach 7-8 października w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". 

 

Dwudniowe święto siatkówki będzie doskonałym przetarciem przed zbliżającym się sezonem 2023/2024 PlusLigi. Warto dodać, że turniej przejdzie w tym roku małą metamorfozę - wszystko z uwagi na kosmetyczną zmianę występujących w nim drużyn. W ramach XIV Memoriału Józefa Gajewskiego, corocznego siatkarskiego wydarzenia poświęconego pamięci byłego Prezydenta Miasta Suwałk w latach 1981-1987 oraz 2002-2010, zobaczymy w akcji Bogdankę LUK Lublin, Enea Czarnych Radom, Trefl Gdańsk oraz gospodarzy - Ślepsk Malow Suwałki. Wydarzenie, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie miało biletowany charakter i w całości pokaże je telewizja Polsat Sport.

 

Ślepsk Malow Suwałki, prowadzony przez trenera Dominika Kwapisiewicza, przystąpi do XIV Memoriału Józefa Gajewskiego w znacznie odświeżonym składzie. W suwalskiej szatni zobaczymy bowiem w sezonie 2023/2024 wiele nowych twarzy, m.in. Žigę Šterna, Joaquina Gallego, Maksima Buculjevicia, Bartosza Firszta, Jakuba Macyrę, Konrada Stajera i Ernesta Kaciczaka.

- Warto przypomnieć, że w XIII Memoriale Józefa Gajewskiego zwyciężyli siatkarze Trefla Gdańsk, którzy pokonali w finale Indykpol AZS Olsztyn 3:0. Na najniższym stopniu podium uplasowali się wówczas zawodnicy z Radomia, którzy zwyciężyli ze Ślepskiem Malow Suwałki po emocjonującym tie-breaku. Gospodarzom nie udało się wtedy obronić tytułu, wywalczonego w 2021 roku, po finałowym zwycięstwie z... Treflem. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem XIII Memoriału Józefa Gajewskiego, został Piotr Orczyk, przyjmujący Trefla Gdańsk, który poprowadził swój zespół do dwóch wygranych spotkań - zaprasza Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Sprzedaż biletów na memoriał, podobnie jak w przypadku dystrybucji karnetów na sezon 2023/2024, została podzielona na dwa etapy. Co ważne, będzie możliwy zakup biletu jednodniowego i dwudniowego, obejmującego wszystkie cztery mecze pierwszego i drugiego dnia XIV Memoriału Józefa Gajewskiego.

 

W pierwszym etapie bilety na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego trafią do puli sprzedaży elektronicznej. Wejściówki na coroczne wydarzenie będą dostępne od 29 września na stronie https://bilety.slepsksuwalki.pl. Początek sprzedaży elektronicznej zaplanowano na godzinę 17:00. Drugim etapem sprzedaży biletów na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego będzie dystrybucja stacjonarna. Wejściówki będą dostępne 7 i 8 października w kasie biletowej, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena", od godziny 15:30.  Ceny biletów na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego*:

  • jednodniowy - 20 złotych
  • dwudniowy - 35 złotych
2 Komentarzy

Dodaj komentarz