Wysokie zwycięstwo Wigier

Cresovia Siemiatycze - Wigry Suwałki 6:2

W spotkaniu 2. kolejki piłkarskiej IV Ligi Wigry Suwałki wysoko pokonały na wyjeździe Cresovię Siemiatycze 6:2.

Udany start na czwartoligowych boiskach notują suwalskie Wigry. Na inaugurację sezonu biało-niebiescy pokonali przed własną publicznością MOSP Białystok 3:2, a w sobotę (13.08) odnieśli wysokie zwycięstwo w Siemiatyczach. W pierwszej połowie niewiele jednak wskazywało, że goście mogą osiągnąć taki rezultat. Po 33 minutach gry to gospodarze prowadzili bowiem 2:0, a Wigry były w stanie przed przerwą zmniejszyć straty do jednej bramki po trafieniu Filipa Kozłowskiego. Prawdziwe strzelanie podopieczni Kamila Lauryna rozpoczęli po przerwie. Po jednym golu zdobyli Marcin Fiedorowicz, Radosław Gulbierz i Łukasz Trąbka, a dwa trafienia zanotował Sebastian Zackiewicz, ustalając końcowy wynik na 6:2.

Wigry Suwałki po dwóch kolejkach mają na koncie sześć punktów i zajmują pierwsze miejsce w czwartoligowej tabeli. W kolejnym spotkaniu biało-niebiescy zmierzą się przed własną publicznością z Krypnianką Krypno. Początek meczu w sobotę 20. sierpnia o godzinie 17.00.