Trzy punkty jadą do Olsztyna

Ślepsk Malow Suwałki - AZS Olsztyn 0:3

Zwycięstwem siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn 3:0 zakończył się niedzielny (17.10) mecz PlusLigi przeciwko Ślepskowi Malow Suwałki w hali Suwałki Arena.

Wyrównany i emocjonujący mogli zobaczyć wczoraj kibice biało-niebieskich. I choć sam wynik tego nie odzwierciedla podopieczni Andrzeja Kowala walczyli w każdym secie o zwycięstwo. Niestety tego dnia gospodarzom brakowało spokoju w końcowych partiach setów co przełożyło się na taki, a nie inny rezultat. W pierwszym secie goście zwyciężyli 31:29, a w drugim 25:21, a w trzecim 28:26, wygrywając cały mecz 3:0. MVP czyli najlepszym zawodnikiem spotkania został siatkarz olsztyńskiego zespołu Torey DeFalco.

Po trzech kolejkach siatkarze Ślepska mają na koncie jedno zwycięstwo i zajmują 10. miejsce w tabeli PlusLigi. Szansa na kolejne punkty w poniedziałek 25. października, kiedy to biało-niebiescy zagrają wyjazdowy mecz z Cuprumem Lubin. Początek spotkania o godzinie 20.30.