Suwalskie Tropy Race - trwają zapisy

rowerowa impreza bikepackingowa Suwalskie Tropy Race

Trwają zapisy na Suwalskie Tropy Race. Ta rowerowa impreza bikepackingowa odbędzie się już 23 lipca.

 

Baza rajdu znajduje się koło Suwałk (Folwark Hutta), zaś trasy prowadzą po najpiękniejszych szutrach Suwalszczyzny i Pojezierza Ełckiego. Śmiałkowie mogą się zmierzyć na jednej z 3 tras: 200 km, 350 km i 500 km. Limity czasu są długie, więc jeśli nie walczysz o podium, możesz połączyć wyzwanie z kąpielami w jeziorach, smakowaniem kartaczy i podziwianiem dzikiej suwalskiej przyrody.

 

Trasy wiodą głównie drogami szutrowymi, duktami leśnymi i dobrze przejezdnymi ścieżkami terenowymi. Tak więc sprawdzą się tu zarówno rowery mtb, gravel, przełajowe, cross. Wasz przejazd będzie na bieżąco monitorowany przy pomocy trackera GPS i ogólnodostępnej aplikacji. Rajd rozgrywany jest w formule samowystarczalności. Jedziesz bez wsparcia, ale oczywiście możesz jechać w parach lub grupie. Sam decydujesz, gdzie zrobić postój, wykąpać się w jeziorze czy zatrzymać na nocleg. Oczywiście możliwa jest też jazda non-stop, choć wtedy musisz liczyć się z tym, że częściowo ominą Cię niezwykłe widoki, jakimi przepełnione są nasze trasy.

 

Zapraszamy w imieniu organizatorów: www.suwalskie.tropy.net. Patronem medialnym wydarzenia jest portal www.suwalki.info.

 

1 Komentarzy

Dodaj komentarz