PumpTrack Challenge - ostatnie dni zapisów

 „PumpTrack Challenge – przejazd na czas!”.

Do 15 sierpnia mogą zgłaszać się osoby, które chcą wziąć udział w nowym wydarzeniu, przygotowanym dla pasjonatów dwóch kółek „PumpTrack Challenge – przejazd na czas!”.

 

„PumpTrack Challenge – przejazd na czas!” to nowa propozycja dla wszystkich pasjonatów dwóch kółek, którzy cenią szybką jazdę i chcą poczuć dawkę adrenaliny! Wydarzenie, które rozpoczniemy 17 sierpnia o godzinie 10:00 na Bike Parku przy ul. Moniuszki 1A ma na celu przede wszystkim popularyzację wśród mieszkańców miasta i regionu wyczynowej jazdy na rowerze oraz promocję aktywnego wypoczynku.

 

Zawody  rozgrywane będę w trzech kategoriach wiekowych: 7-10 lat, 11-13 lat oraz 14-17 lat. Udział jest całkowicie bezpłatny, jednakże każdy zawodnik musi posiadać zgodę rodzica lub przedstawiciela ustawowego. Zgłoszenia należy dokonać drogą elektroniczną na adres zbigniew.chilinski@osir.suwalki.pl lub telefonicznie na numer tel. 87 566 32 81 maksymalnie do dnia 15 sierpnia 2022. W przypadku wolnej puli miejsc, zapisy będą prowadzone w dniu zawodów 17 sierpnia od godz. 9:30 do 10:00.

 

Każdy z zawodników będzie musiał pokonać dwukrotnie wyznaczony tor, a do klasyfikacji zaliczany będzie lepszy czas przejazdu. Start i meta przejazdu zostanie wyznaczona wyraźną czerwoną linią. Za zajęcie miejsc I – III w każdej z kategorii zawodnicy otrzymują pamiątkowe puchary.

Dodaj komentarz