Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych odbędą się w Suwałkach

Zawody organizuje Klub Szachowy Jaćwież Suwałki,

 

14. października w hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena odbędą się Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych.

 

Zawody organizuje Klub Szachowy Jaćwież Suwałki, a współorganizatorami są Polski Związek Szachowy i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Tempo gry wynosić będzie 3 minuty + 2 sekundy na ruch. Ocena wyników i system rozgrywek wg Regulaminów Polskiego Związku Szachowego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.fundacjajacwiez.pl.

 

Przesłanie zgłoszenia do dnia 04.10.2023 r. w systemie ChessManager lub nadesłanie na adres fundacjajacwiez@gmail.com, zawierającego: imię i nazwisko, datę urodzenia i nazwę klubu lub poprzez serwis turniejowy:

 

  • IMP Mężczyzn https://www.chessmanager.com/pl/tournaments/5516930300510208
  • IMP Kobiet: https://www.chessmanager.com/pl/tournaments/6056239394979840

 

W ramach turniejów indywidualnych będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa: składy męskie 4-osobowe, kobiece 3-osobowe, które muszą być podane przed I rundą (w przypadku braku zgłoszenia liczą się kolejne osoby z list startowych wg limitu w kat. Open i Kobiet). W przypadku równej ilości punktów decyduje wyższe miejsce zawodnika w IMP lub IMPK w Blitza.

 

Zwycięzcy otrzymują tytuły Indywidualnego i Drużynowego Mistrza Polski w Szachach Błyskawicznych. Organizator gwarantuje pulę nagród finansowych w minimalnej wysokości 15 000 PLN i 5 000 PLN nagród rzeczowych. Nagrody rzeczowe przynajmniej do 10 miejsca.

Dodaj komentarz