Mikołajkowy Turniej BJJ przyniósł worek medali

2 Mikołajkowy Turniej w BJJ GI & NO GI dla dzieci i młodzieży

 

30 medali i IV miejsce w klasyfikacji medalowej to dorobek zawodników Berserkers Team Junior Suwałki, którzy rywalizowali podczas Mikołajkowego Turnieju BJJ w Mińsku Mazowieckim.

 

2 Mikołajkowy Turniej w BJJ GI & NO GI dla dzieci i młodzieży odbył się w sobotę (3.12) w Mińsku Mazowieckim. Do zawodów przystąpiła liczna grupa reprezentantów Suwałk z klubu Berserkers Team Junior Suwałki. Łącznie dzieci i młodzież z naszego miasta zdobyły aż 30 medali, co dało drużynowe IV miejsce. 

- Niech nie zwiedzie Was Nazwa bo turniej obsadzony bardzo mocno obfitował w bardzo fajne zestawienia i było na co popatrzeć. Nasz klub pokazał się z bardzo dobrej strony. Zyskaliśmy również kolejny materiał nad czym pracować podczas kolejnych treningów. Jesteśmy dumni ze wszystkich Naszych reprezentantów. Chęć doskonalenia i rywalizacji zasługuje na szacunek w najlepszym wydaniu - mówił trener Miłosz Staśkiewicz. 

Na podium znaleźli się:

 

Patrycja Kondracka 🥇🥇

Gabriel Kućmierz 🥇🥇

Antoni Suchodolski 🥇🥇

Kornel Słabiński  🥇🥈

Natan Kozielski 🥇🥈

Julian Wojno 🥇🥈

Jakub Siemiaszko 🥇🥈

Franciszek Kłosowski 🥇🥉

Wiktoria Kalinko 🥇🥉

Mikołaj Giezek 🥇🥉

Nadia Chalecka 🥇

Maks Malarewicz 🥈

Julia Szypulewska 🥈

Kacper Burzyński 🥈

Fabian Kućmierz 🥉🥉

Marcel Borowski 🥉🥉

Leon Szalanda 🥉

Filip Eliaszuk 🥉

 

Dodaj komentarz