Ewa Sidorek pożegnała się z suwalskimi Wigrami

Ewa Sidorek zrezygnowała z funkcji prezesa Wigier Suwałki

- Zakończyłam swoją współpracę jako Prezes Klubu, ponieważ moje plany na najbliższy rok - półtora są bardzo napięte - przekazała Ewa Sidorek.

 

W marcu ubiegłego roku rada nadzorcza spółki Wigry Suwałk S.A. powierzyła funkcję prezesa Ewie Sidorek, która została pierwszą kobieta w historii Wigier na tym stanowisku. W piątek (24.06) Ewa Sidorek za pomocą mediów społecznościowych pożegnała się z klubem.

- 31 maja br. zakończyłam swoją współpracę jako Prezes Klubu, ponieważ moje plany na najbliższy rok- półtora są bardzo napięte i wymagające dużego zaangażowania i poświęcenia, ogromnego nakładu pracy. Funkcja, którą pełniłam była zupełnie społeczną działalnością, już w grudniu ubiegłego roku rozmawialiśmy o moim odejściu. Bardzo żałuję, że zespołowi nie udało się wejść do I ligi, ale taki jest sport, takie jest życie, raz się wygrywa, a innym razem zbiera się doświadczenia.  Sercem pozostaję z Klubem, który wspierałam pełniąc jeszcze funkcję Zastępcy Prezydenta, również w innych okolicznościach, i zapewniam o swojej pozostającej życzliwości, bo to historia naszego miasta, którą należy dbać i pielęgnować. Wszystkim osobom związanym z Klubem życzę powodzenia, a kibicom, by nie tracili wiary w swoich zawodników, na pewno jeszcze zapewnią nam wszystkim wspaniałych sportowych doznań - napisała była już prezes Wigier.

Jak dotąd na oficjalnej stronie Wigier Suwałki nie pojawił się żaden komunika w tej sprawie.

18 Komentarzy

Ucieka z tonącego okrętu - sama pasuje do zarządzania klubem jak pięść do oka, wigry ogłoszą upadłość, ale ona za to przytuli kolejną ciepłą posadkę:) I tak się żyje na tej ścianie wschodniej

misiek

24/06/2022

Wigry Suwałki mają w najbliższych godzinach wycofać się z II ligi i ogłosić upadłość. Powodem takiej decyzji miałby być brak zaplecza finansowego do startu w rozgrywkach.

Anonymous

25/06/2022

Co ty kobieto zrobilas z naszym klubem !

Anonymous

25/06/2022

Postawił kukiełkę na stanowisko prezesa zarządu i pociągał za sznurki. Kibice już mu podziękują. To już drugi raz jak Renkiewicz pogrąża klub Wigry. 20 lat temu jak był w urzędzie skarbowym o mały włos nie doprowadził do likwidacji klubu. Wtedy się udało go uratować. A jak będzie teraz?

Ucieka to nie ma wątpliwości wstyd hańba całe te zaplecze prezydenta, takie pytanie do tej Pani czy ta pani jest w jakimś procencie myśląca raczej nie

Kibi c

25/06/2022

Wielka szkoda Wigier cóż na jakieś lotniska kluby z Augustowa i inne bzdety to kasa jest a coby nie mówić promocja miasta poprzez piłkę jest najwieksza bo Wigry znają ludzie na Śląsku Pomorzu czy w górach natomiast o reszcie suwalskiego sportu niekoniecznie mam nadzieję że suwalczanie podziękują tej nie Suwalskiej władzy przy wyborach

Obecne władze totalnej opozycji już pokazały co potrafią - czas aby klubem zajęli się prawdziwi fachowcy z szerokiej ławki PiS ! Dość już ludzi Renkiewicza i innych niszczycieli. 

Nie koniecznie musi być to tylko PiS-jest wielu ludzi  znających temat,ale po prostu nie chcą się tym zająć-należalo by myśleć bez żadnych podtekstów politycznych-ale czy to obecnie jest możliwe-nie życzę nam dalszych takich sytuacji,ale -obym nie był złym prorokiem-następny bedzie ŚLEPSK.

Nie ma co gdybać-od razu po nominacji Pani Ewy na stanowisko prezesa pisalem,że gratuluję wyboru i widzę nasze WIGRY w III lidze a tu masz-IV liga-ludzie ,gdzie my żyjemy-to jest szczyt-mimo wszystko życzę awansu do III ligi( ale dajemy przykład młodemu pokoleniu na lata) wszystkiemu winien T..k a ostatnio Pu..n.

nie wiem jak czesiowi  celowo z małej litery może zależeć na Suwałkach a tym bardziej na klubie skoro on nie pochodzi z Suwałk a z wioski pod Filipowem. Myślę, ze nie jeden z nas przekonał się na własnej skórze o fachowości i kompetencjach byłych pracowników Urzedu Skarbowego którzy obecnie w 70% jak nie więcej zasilają nasz Urząd Miasta a przecież większość z nich nawet nie mieszka w Suwakach.

o tej pani to nawet szkoda cokolwiek pisać........

Dodaj komentarz