Bezpłatna Letnia Akademii Sztuk Walki - ruszają zapisy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przygotował na wakacje bezpłatne zajęcia

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przygotował na wakacje bezpłatne zajęcia w ramach Letniej Akademii Sztuk Walki, skierowane do dzieci i młodzież w przedziale wiekowym 6-15 lat. Zapisy rozpoczynają się w piątek 21. czerwca. 

 

Nową propozycję dla młodych suwalczan na czas wakacji przygotował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Głównym założeniem projektu pod nazwą „Letnia Akademia Sztuk Walki” to popularyzacja różnych dyscyplin sportowych – w tym sztuk walki i wyczynowej jazdy na rowerze, propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu, zagospodarowanie czasu wolnego od nauki podczas wakacji, a także kształtowanie postawy „fair play” u uczestników zajęć. 

 

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej w przedziale wiekowym 6-15 lat w okresie lipiec – sierpień. Zajęcia prowadzone przez instruktorów będą odbywały się trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 09:00 – 12:00 przez osiem tygodni. Czas trwania jednej jednostki treningowej: 90 minut. Dodatkowo, zorganizowane zostaną warsztaty na Pumptracku (po jednym tygodniu w lipcu i sierpniu: poniedziałki, środy i piątki po 4 godziny). Każdy uczestnik otrzyma workoplecak z logotypem wydarzenia. Zwycięzcy konkursu otrzymają dodatkowo atrakcyjne nagrody oraz medale, natomiast wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

 

Miejsca zajęć:

  • Centrum Sztuk Walki Berserker’s Team Suwałki, ul. gen. W. Sikorskiego 6/01
  • Krav Maga Suwałki, Movement Arena Suwałki, ul. Szkolna 4
  • Kickboxing Panzer Suwałki, ul. gen. K. Pułaskiego 24/12
  • Stowarzyszenie na rzecz promocji sportów walki i rekreacji „Wojownicy”, ul. Wojska Polskiego 2 (hala OSiR)

 

Zapisy przyjmowane będą wyłącznie za pomocą elektronicznego systemu na stronie dostartu.pl od piątku 21 czerwca 2024 r. od godziny 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnictwo w Letniej Akademii Sztuk Walki jest w pełni bezpłatne!

 

Z uwagi na charakter edukacyjny projektu oraz w celu zwiększenia jego atrakcyjności, w tegorocznej edycji zostały zaplanowane spotkania, podczas których uczestnicy zapoznają się z profilaktyką rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii. Zaplanowane spotkanie z doświadczonym psychologiem podniesie świadomość na temat nałogów i uzależnień wśród młodzieży.

 

Dodaj komentarz