Bez punktów w Gdańsku

Trefl Gdańsl - Ślepsk Suwałki 3:0

W meczu 12. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali wyjazdowe spotkanie z Treflem Gdańsk 0:3.

Najwięcej emocji wzbudził pierwszy set tego spotkania w ktorym zacięta walka trwała aż do stanu 36:34 dla gospodarzy. Porażka w pierwszym secie źle wpłynęła na podopiecznych Andrzeja Kowala, którzy w drugiej partii byli już zdecydowanie słabsi od swoich rywali, o czym świadczy też wynik 25:14. Trzeci set również zakończył się zwycięstwem Trefla (25:20), który mimo trudnego początku ostatecznie dosyć łatwo zdobywa komplet punktów. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Pablo Crer, środkowy gospodarzy.

- Nie dojechaliśmy na drugiego seta - powiedział po meczu Łukasz Rudzewicz, środkowy biało-niebieskich.

Audio file

W zbliżającym się zaległym meczu 7. kolejki PlusLigi biało-niebiescy zmierzą się z MKS-em Będzin. Początek spotkania 11 listopada, o godzinie 20:30, w Sosnowcu. Mecz, z racji obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych, odbędzie się bez udziału publiczności.