Autem w śmietnik, motocyklem w ciągnik

Dwóch pijanych kierowców zatrzymanych

Jeden autem uderzył w śmietnik, drugi motocyklem wjechał w ciągnik rolniczy. Suwalscy mundurowi zatrzymali w czwartek (13.08) dwóch nietrzeźwych kierowców.

 

Wczoraj tuż przed godziną 15.00 w Suwałkach, oficer dyżurny suwalskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Kościuszki ciemnym kia jedzie najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca, który uderzył w jeden ze śmietników i wysiadł z auta, ledwo stojąc na nogach. Policjanci znając rysopis kierującego odnaleźli go już po chwili, jak krzyczał pod jednym z bloków. Badanie stanu trzeźwości 61-latka wykazało niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 

Z kolei około godziny 22.00 dyżurny KMP Suwałki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Raczkach. We wskazane miejsce zostali wysłani policjanci. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący motocyklem jadąc ulicą Gospodarską najechał na przyczepę ciągnika rolniczego, następnie otarł się o idącego pieszego i zatrzymał się w przydrożnym rowie. W wyniku zdarzenia motocyklista trafił do szpitala. Wstępne badanie krwi mężczyzny w szpitalu wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że 47-latek ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnych kierujących zajmie się sąd.

Dodaj komentarz