Inauguracja III edycji Międzynarodowego Festiwalu CANTAREUM 2024

Muzyczne Skarby Europy w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia

 

Muzyczne Skarby Europy - koncert inaugurujący III edycję Międzynarodowego Festiwalu CANTAREUM 2024 odbędzie się w niedzielę 19. maja w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach. 

 

Już niebawem inauguracja III edycji Międzynarodowego Festiwalu CANTAREUM 2024, Muzyczne Skarby Europy. Organizatorzy zapraszają gorąco na pyszną, wspólną wersję dzieła genialnego Johanna Sebastiana Bacha (1685-1750) – Schweigt stille, plaudert nicht, Kaffeekantate BWV 211, czyli znaną i lubianą Kantatę o kawie, której wystawienie odbędzie się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia, Sali Koncertowej w dniu 19 maja 2024 (niedziela) o godz.18.00. 

 

Koncert jest zwieńczeniem III Kursu Wokalno-Aktorskiego prowadzonego przez prof. dr. hab. Cezarego Szyfmana, śpiew (UMFC, AT) oraz dr. hab. Pawła Chomczyka, reżyseria (UMFC, UwB-współpraca). 

 

Przedsięwzięcie realizowane przy wsparciu finansowym Województwa Podlaskiego oraz budżetu miasta Suwałk. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Województwo Podlaskie Autorem plakatu jest Damian Balcer.

 

Dodaj komentarz