Bezpłatna diagnostyka atopowego zapalenia skóry w Suwałkach

na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Suwałkach dostępny będzie Dermabus

 

W niedzielę 12. listopada na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Suwałkach dostępny będzie Dermabus wraz z specjalistami w ramach nieodpłatnej akcji edukacyjno-profilaktycznej dotyczącej atopowego zapalenia skóry.

 

AMICUS Fundacja Łuszczycy i ŁZS organizuje nieodpłatną ogólnopolską akcję edukacyjno-profilaktyczną, w ramach której w Dermabusie lekarz dermatolog będzie prowadził diagnostykę atopowego zapalenia skóry, a wolontariusze Fundacji, w namiocie będą prowadzili edukację i wsparcie osób z chorobami skóry. W mobilnym gabinecie dermatologicznym osoby z atopowym zapaleniem skóry skorzystają z bezpłatnej diagnostyki.

 

Dermabus dostępny będzie w niedzielę 12. listopada w godzinach 10.00 - 18.00 na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Suwałkach przy ulicy Mickiewicza 1. 

 

Ogólnopolska akcja profilaktyczno-edukacyjna DERMABUS realizowana jest pod patronatem Kliniki Dermatologii CMKP / PIM MSWiA w Warszawie – Kierownik Kliniki prof. Ireny Waleckiej, Rzecznika Praw Pacjenta oraz przy współpracy z Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej.

1 Komentarzy

Łuszczycę i AZS diagnozują nasi lekarze bez busów. Największy problem to, jak i gdzie leczyć. AZS nie ma najmniejszych szans w Suwałkach. Najbliżej w Białymstoku a i to to trzeba przejść z dzieckiem własną "Drogę Krzyżową". To smutny, kiepski żart, ale dla ludzi, którzy z tym walczą, zrozumiały.

Dodaj komentarz