Branżowa sobota w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Suwałkach

Branżowa sobota - wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. 

W sobotę 1. października Wojskowe Centrum Rekrutacji w Suwałkach organizuje branżową sobotę - wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. 

 

1. października Wojskowe Centrum Rekrutacji w Suwałkach organizuje tzw. BRANŻOWĄ SOBOTĘ. WSTĄP DO DZSW”. W tym dniu WCR będzie czynne dla kandydatów do służby wojskowej w godz. 08:00-14:00. Każdy zainteresowany wstąpieniem do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej będzie miał możliwość złożenia wniosku o powołanie na szkolenie. Oferta jest skierowana w szczególności do osób posiadających wykształcenie branżowe (mechanik, kucharz, kierowca, spawacz, operator, elektromechanik) i szukających pracy na rynku lokalnym. Do wniosku o powołanie należy dołączyć dowód osobisty i świadectwo ukończenia ostatniej szkoły. Żołnierz na szkoleniu za każdy miesiąc służby otrzymuje 4560 zł. Istnieje możliwość odbycia szkolenia w ramach DZSW w 14 pułku przeciwpancernym w Suwałkach. Szczegółowych informacji udziela Zespół rekrutacyjny WCR w Suwałkach, tel. 261347357.

2 Komentarzy

Anonymous

29/09/2022

Szukaja pracownikow - mechanik, kucharz, kierowca, spawacz, operator, elektromechanik. To nie ma nic wspolnego z zolnierzem. Pracownicy w zawodzie beda mieli umowe na rok czasu. 

 

Niech tylko WCR nam powie ile czasu bedziemy mieli na ucieczke z miasta od momentu wybuchu wojny ?

Dodaj komentarz