Zawodnicy sekcji OSiR z medalami Mistrzostw Polski

Mistrzostwa Polski Modeli Halowych w klasie F1N. Medale suwalczan

Całkowitą dominacją zawodników Sekcji Modelarstwa Lotniczego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach zakończył się Mistrzostwa Polski Modeli Halowych w klasie F1N.

W zawodach F1N (modele szybowców wyrzucane z ręki), które odbyły się w miniony weekend 4-5 grudnia 2021 r. w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu koło Krosna, podopieczni instruktora Stanisława Skibickiego zdobyli 7 medali indywidualnych (2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe) i 4 medale drużynowe (1 złoty, 2 srebrne i 1 brązowy).

W kategorii młodzików dziewcząt zwyciężyła Gabriela Truchan, a III miejsce zdobyła Oliwia Szturgulewska, w kategorii juniorów młodszych na II miejscu sklasyfikowano Radosława Szymanowskiego. W grupie juniorów I miejsce zajął Grzegorz Truchan, II Filip Rudziński, a III Radosław Szymanowski. W kategorii seniorów miejsce II zajął Filip Rudziński, a na III miejscu sklasyfikowano Sławomira Truchana.