Jarosław Zieliński, poseł Prawa i Sprawiedliwości skierował do Prezydenta RP pismo w sprawie pozbawienia orderów i odznaczeń Maksymiliana Mariana Schnepfa.
Jarosław Zieliński, poseł Prawa i Sprawiedliwości skierował do Prezydenta RP pismo w sprawie pozbawienia orderów i odznaczeń Maksymiliana Mariana Schnepfa.
wszystko, aby mieć swoje pięć minut w mediach
giekolwiek, mierny...
na wykończeniu - tyle pism już napisał. Ale chyba przystopował z festynami, procesjami, przecinaniem wstęg, składaniem kwiatów... szkoda.
może dwudziestego czwartego zrzuci konfetti w parku Konstytucji...
Gdzie nasze ukochane poślątko ziamni suwalsko - sejneńsko - augustowskiej było przez ostatnie lata jegoż zasiadania u koryta❓Sam umiejętnie wykopał rów podziału w lokalnym społeczeństwie i zasłaniając się ustawą z 9 lipca 2015 roku doprowadził do tego, że przez wiele lat odbywały się podwójne uroczystości kolejnych rocznic Obławy Augustowskiej.
Ziemia suwalsko-sejneńsko-augustowska? Mówisz o Suwalszczyźnie?
Ja tylko przypomne ze syn tej ziemi nie zaplacil do dzis, za wykonanie pomnika Aleksandry Piłsudskiej i czlowiek poszedl z torbami.
gdyby jeszcze wyprał flagę narodową, która wisi na ścianie jego biura przy ul. Kościuszki. To wstyd, żeby biało czerwona była taka brudna.
W obławie zginęło też przypadkowo sporo Litwinów i Białorusinów .mieszkańców tych ziem ,którzy na pewno nie byli "niezłomni polscy patrioci".